Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Heathrow Oro Uostas

Londono Heathrow oro uostas yra didžiausių ir judriausių Jungtinės Karalystės oro uosto ir 3 - iojo judriausių oro uostas pasaulyje. Tai didžiausias oro uostas pasaulyje tvarkymo tarptautinių keleivių. Heathrow yra Londono stambus oro uostas ir daugiau nei 170 milijonų žmonių išvyko per oro uosto. Kaip oro uosto yra viena iš didžiausių oro uostų pasaulyje, daug turistų reikia praeiti savo laiką ir Ieškoti netoliese esančias lankytinas vietas ir ekskursijų vietas. Yra keletas šių vietose netoli Heathrow, kurios kelia didelį atrakcija turistams.

Vienas iš jų yra Ascot hipodromas. Ji buvo pastatyta 1711 ir yra viena iš pasaulyje didžiausių žirgai. Daugiau nei 20 lenktynės vyksta per metus ir tai yra didelių pramogų daug turistų. Ji buvo įkurta Queen Anne ir datuojamas anksti britų kartus žymėjimo senovės Britanijos tradicija. Sargybiniai Polo club yra kita atrakcija. Tai didžiausias polo klubas Europoje ir rungtynės vyksta beveik kiekvieną savaitgalį. Tai yra populiari vieta tarp Polo gerbėjai ir klubo nariai vieni iš geriausių žaidėjų pasaulyje.

Architektūros konstrukcijų

Vindsoro pilis yra taip pat netoli oro uosto. Daugelis turistų dažnai Sustokite čia norėdami pamatyti šio senovės pilis grožį. Jis buvo pastatytas 1066 ir Karalienės antrinės namuose kur ji ateina beveik kiekvieną savaitgalį. Tai taip pat didžiausias pilis pasaulyje su senovės istorijos daugiau nei 900 metų.

Parkai

Thorpe Park yra puiki pramoga pramogų parkas ir yra viena iš labiausiai mėgstamų UKs pramogų parkų. Jis buvo pastatytas 1970 m. ir daugiau nei 20 važiuoja. Tai ideali vieta ieškantiems pramogų netoli Heathrow.

Chessington World of Adventures yra kito garsaus turistų lankoma, netoli Heathrow. Tai didžiulis pramogų parkas ir zoologijos sodas. Ji buvo pastatyta 1930 m. ir vis dar yra populiarus pramogų vieta, dauguma žmonių Didžiojoje Britanijoje. Zoologijos sode yra daugiau nei 100 skirtingų rūšių gyvūnų reakcijų.

Yra keletas restoranų, kavinių ir barų oro uoste ir jie tarnauja puikus virtuvės patiekalai. Jūs galite valgyti daug patiekalų, įskaitant japonų, kinų ir italų virtuvės patiekalai. Greito maisto frančizės taip pat pateikti oro uoste.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
» London Park Royal (16,2 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
» London Bayswater (19,7 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Marble Arch (21,0 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» Watford (21,6 km)
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
» London Finchley (26,1 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» London Bow (30,7 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Enfield (35,6 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» Reading (36,6 km)
Reading, Rg2 0qz