Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Coopers End Road, Coopers End Road,, Stansted, Cm24 1rj (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Stansted Oro Uostas

London Stansted oro uosto įsikūręs county Essex ir yra į šiaurės rytus nuo Londono. Ji yra viena iš 6 stambius oro uostus Londone ir yra trečia pagal dydį ir trečia judriausių Jungtinės Karalystės oro uosto. Oro uosto daugiausia naudoja pigių oro linijų, įskaitant "Ryanair". Tūkstančiai turistų keliauja per Stansted ir daugelis šių turistų reikia kai netoliese pramogų ir ekskursijų vietas pramogų. Yra daug vietų apsilankyti netoliese kurių garantijų pramogų ir yra keletas dalykų, kuriuos padaryti oro uoste pati taip pat.

Lankytinų vietų netoliese

Colchester Castle yra senovės pilis netoli oro uosto. Tai puikus architektūros simbolis Britanijos ir yra integruotą muziejus taip pat kuris atspindi britų senovės laiką iki pilietinio karo. Hollytrees muziejus yra dar vienas muziejus įsikūręs viduje pilis ir laisvą muziejus rodo antikvariniai daiktai nuo seno britų. v

Kito garsaus muziejaus yra Chelmsford muziejus, kuris atstovauja žmonių praeityje vidaus gyvenimą ir Chelmsford, pati istorija. Taip pat yra meno galerija per muziejuje rodomi bauda kokybės meno kūrinius, įskaitant vietos stiklo ir keramikos darbai.

Pirkinių & restoranai

Pirkiniai yra labiausiai turistų mėgstamas ir Stanstedo oro uosto yra pasaulinio lygio prekybos centras ir gana padoraus neapmuitinamų prekių kainos. Jūs galite rasti beveik viską, įskaitant alkoholį, Kvepalai, kosmetika, knygų, elektronikos, muzikos CD taip pat kai išgalvotas rankinės ir kiti aksesuarai. Oro uosto yra keletas prabangos prekių ženklai taip pat žmonės nori pirkti dizainerio reikmenys padorių kainomis.

Taip pat yra dviejų didelių prekybos centrų – oro uosto įskaitant ežero ir Bluewater, ir jie turi daugiau nei 200 parduotuvių. Lengvai galėtų perleisti savo laiką į prekybos centrų iš tarptinklinio ryšio aplink. Yra keletas parduotuvių, maisto teismai ir kino pramogų centrai.

Stansted taip pat yra įvairių restoranų, kavinių ir barų ir jūs galite lengvai rasti jūsų mėgstamiausias patiekalas oro uoste. Jis turi kai kurių kokybės tarptautinių patiekalų, taip pat franšizes pvz McDonalds ir Starbucks. Jūs galite valgyti maisto, o tarptinklinio ryšio aplink ar gali mėgautis baudą pavalgyti patirties oro uoste.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Enfield (32,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» Cambridge (35,6 km)
Cambridge, Cb5 8jl
» London Ilford (40,3 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» London Finchley (42,0 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» Luton Oro Uostas (43,5 km)
Luton Airport President Way, Luton, Lu2 9ly
» London Bow (44,1 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Edgware Road (47,7 km)
Edgware, Ha8 7ef
» London Marble Arch (51,1 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Lewisham (51,4 km)
Lewisham, Lewisham, London, Se13 5pl