Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London City Oro Uostas

Londono miesto oro uostas yra vienas iš labiausiai žinomų oro uostus Londone. Daugelis žmonių mato tai kaip mažiausias oro uosto sostinėje, lyginant su kitų tarptautinių oro uostų. Pagrindinis keliautojams, kurie paprastai padaryti naudoti London city oro uosto yra verslininkai. Taip yra dėl jo sugrαώimas arti Londono Docklands finansinių rajoną. Visai neseniai, kitų kategorijų turistų pradėjo uždirbti naudoti oro uosto. Dėl savo mažų, srautą, kuris veda į oro uostą yra palyginti mažas. Tai yra papildomai endeared jį verslo keliautojai širdyse.

Yra įvairių patogumų terminale siekiant patenkinti įvairius poreikius, keliautojų. 22 registratūrų kur oro uosto palydovų viešbutyje dalyvauti keliautojų poreikius. Yra iš viso 18 dideli vartai, kurie veda į Londono miesto oro uosto. Yra telefonai įrengta oro uosto terminalą, kuriame galite paskambinti bet kokį norite, vietinės ir tarptautinės. Londonas institucijos plane išplėsti šio oro uosto dydį, kad jis gali dirbti apie 18 milijonų keleivių per metus. Tai yra gana įspūdingas skaičius žmonių.

Yra daug priemonių galite išsinuomoti oro uoste jei pageidaujate kelionių Londono metropolijos. Šių automobilių nuomos, būtų pateikta į oro uostą galėsite pasiekti savo tikslą be kliūčių. Tai taip pat tampa gana naudinga verslininkų, kurie visada ateis į Londono verslo susitikimų per Londono miesto oro uosto. Nes tai praktiškai švaistymas išteklių keliauti su savo įmonės automobiliais, automobilių nuoma paslaugas teikianti oro uostą tampa jiems.

Taip pat yra kai kurių pagrindinių bankų filialų Londono miesto oro uoste, su jų bankomatas (ATM) kuri padės verslininkams reikia atlikti greitas finansinių sandorių. Šie bankai yra būtina, nes tai ne visada išmintingas keliauti kartu su milžiniškų pinigų kišenėje arba viduje jūsų bagažo. Londono metropolitan police yra linkę užklausti apie pinigų šaltinis. Net jei jūs ne gali būti pareikštas po tardymo, laikas iššvaistytos proceso metu yra bendro atliekos. Jūs vielos savo pinigus tiesioginio Londonas bankui, kad ji bus labai lengva jums gauti, kai jūs atvykstate į Londono miesto oro uosto.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» London Ilford (5,2 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» London Bow (6,2 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
» Bromley (14,2 km)
» London Marble Arch (14,6 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Bayswater (15,8 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» London Kensington (16,7 km)
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
» London Enfield (19,0 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» London Finchley (20,8 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» London Park Royal (20,8 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb