Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
534-538 High Road, Ilford, Ig3 8eg (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma London Ilford

llford yra vienas iš didelių kosmopolitinis miestuose įsikūręs į Šiaurės Rytų Londone, Anglijoje. Ji taip pat yra pripažįstamas kaip vienas iš pagrindinių didmiesčių centruose visoje Londonas. Vieta turi didelę ekonominę vertę kaip tai namai visų didelis maršrutų po miestą ir aplinkiniuose miestuose. Su savo geros ekonominės raidos, llford taip pat yra pripažįstamas kaip viena iš į viršų turistinių vietovių Londone 2011. Yra daug geriausių lankytinų vietų ir ką daryti ne Londone llford. Iš tiesų, daugelis keliautojų išsinuomoti automobilį aplankyti visus puikių vietų llford labai atitinka atostogų kelionę.

Prieš keliautojų išsinuomoti automobilį į kelionių llford, tai yra patogiau padaryti sąrašas pirmą kartą vietose po miestą, aplankyti, taip pat ką daryti. Žemiau yra potencialiai perkelia į Londono llford kad keliautojai galės naudotis įsimintinas atostogas.

  1. Valentines dvaras ir sodai- yra įsikūręs istoriniame Valentino parke ne Cranbrook Road, Redbridge, llford, Anglijoje. Tai viršutinis lankomos vietos llford ypač per vasaros sezonus. Tiesiog siūlo geriausią peizažų puikiai tinka atsipalaiduoti ir raminantis pasivaikščioti parke. Keliautojams, kurie mėgsta obligacijų su gamta turėtų aplankyti vieta.
  2. llford Golf Club- keliautojams, kurie mėgsta žaisti golfo, jie gali išsinuomoti automobilį ir užsukti ne llford Gold Club. Būtent ji įsikūrusi ne 291 Wanstead Park Road, llford, Londonas. Vieta suteikia kietas stiliaus numeriuose yra platus ir mielas golfo erdvės.
  3. La Coupe salonas- asmenų, kurie mėgsta praleisti laiką grožio ir poilsiui, La Coupe salonas yra puiki vieta apsilankyti. Jis įsikūręs 141 Woodlands Road, Londonas llford, Anglijoje. Jie teikia labiausiai raminančią atsipalaidavimo ir grožio paslaugas visiems klientams.
  4. Redbridge muziejus- yra puikus muziejus, kuris rodo kelis svarbius elementus nuo istorinių laikų Londono. Jie taip pat siūlo keletą knygų apie savo biblioteką, kad tai yra puikus muziejus žinių. Jis įsikūręs Clements Road, llford IG1 1EA, Anglijoje.
  5. Kenneth daugiau teatras- pramogų visoms amžiaus grupėms, Kenneth daugiau teatro, yra geriausia vieta aplankyti ypač tiems žmonėms, kurie mėgsta teatras rodo. Jis įsikūręs centre, Londono llford.

Kiekvienas taip pat gali išsinuomoti automobilį ir aplankyti kai kurių populiarių pramogų iš netoliese miestuose ir miesteliuose, llford Sankt Klemensas danai, Brunelio muziejaus, Stounhendžas, Windsor pilis ir daugiau.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Bow (7,0 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
» London Enfield (15,3 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» London Marble Arch (16,8 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Bayswater (18,0 km)
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
» Bromley (18,7 km)
» London Kensington (19,2 km)
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
» London Finchley (19,5 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» London Park Royal (22,3 km)
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb