Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Liverpool, L24 1yd (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Liverpool Oro Uostas

Liverpulis yra Anglijoje, kuri buvo įkurta XII a. pradžioje ir buvo suteiktas miesto statusas XVIII a. miestą. Tai Merseyside grafystės dalis. Miesto gyventojų daugiau nei 1 mln žmonių iš viso ir yra pagrindinis miestas pasaulyje, atsižvelgiant į uostą. Viena iš priežasčių, kodėl miestas yra itin svarbūs pasaulyje yra, nes tai namų į klasikinio roko grupė, the Beatles. Grupė buvo viena iš didžiausių juostų muzikos istorijoje, kuris yra, kodėl miesto pritraukė daug turistų nuo 1960. Kitas jo svarbi savybė yra Liverpulio futbolo klubo ir miestas yra namo į Everton F. C taip pat. Abi futbolo komandos turi daug istorijos su Liverpool turintys 18 anglų čempionatas ir 5 Europos čempionatas. Tarptautinės futbolo gerbėjai čia norėdami pamatyti live rungtynės viename iš seniausių stadionuose.

Pramogos

Albert dock yra viena iš labiausiai lankomų vietų. Tai buvo Didžioji dalis miesto ekonomikos ir dabar turi keletą restoranų, barų, muziejų netoliese. Valčių turai taip pat yra čia. Pasaulio muziejus yra nemokamas visiems ir turi įvairių skirtingų ekranų visame pasaulyje, įskaitant senovės priemones ir lobis namai. Echo arena yra dar vienas žymus paskirties. Tai Liverpulio savo koncertų vietos ir nebuvo rodo su tokiais menininkais kaip oazė ir kanye west. Taip pat, vieta organizavo porą WWE šou ir tūkstančių žmonių išvyko pamatyti šių spektaklių ir parodo Liverpulyje.

Apsipirkti

Yra įvairių kolekcionuojamų mieste. Liverpulis yra garsi savo pasaulio klasės parduotuvių ir yra daugelio didžiulis prekybos centrų visame mieste. Vienas iš jų yra LiverpoolOne prekybos centro ir įvairių dizainerio drabužių ir aksesuarų, įskaitant rankinės.

Liverpool futbolo klubo stadionas

Labiausiai lankomos vietos yra Anfieldo stadionas, kuris yra pagrindinis Liverpool F. C. Stadiono krėslų talpa daugiau nei 45.000 žmonių ir bilietus reikia užsisakyti prieš rungtynes. Daug turistų ir futbolo gerbėjai aplankyti stadioną vieną kartą gyvenime pasitaikanti unikali galimybė žiūrėti Liverpool namų rungtynės.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Level 2 Liverpool Lime Street Multi Storey Car Park, Lord Nelson Street, Liverpool, L3 5qb
» Liverpool Miestas (12,7 km)
46 Derby Road, Liverpool, Liverpool, L20 8eh
Bumpers Lane, Chester, Ch1 4lt
» Chester (15,7 km)
Bumpers Lane, Chester, Ch1 4lt
Ringway Road,manchester Airport, Manchester, M22 5wh
» Manchester Salford (41,7 km)
Twining Road, Trafford Park, Manchester, M17 1sh
» Manchester Miestas (43,8 km)
Twining Road, Trafford Park, Manchester, M17 1sh
Station Approach, Todd Street Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, Manchester, M3 1pb
28 Store Street, Manchester, M1 2wd
» Stockport (46,7 km)
Stockport, Stockport, Sk4 1hj, Cheshire