Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Europcar - Jersey, Hallmark House, States Airport,		, L'avenue De La Commune, St.peter,	, Jersey, Je3 7by (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Jersey Oro Uostas

Jersey veikia kaip tiltas tarp Prancūzija ir Didžioji Britanija. Šioje srityje yra Britanijos Karūnos priklausomybėje. Džersis yra savarankiškai reglamentuojančių demokratija su Konstitucijos ir savo finansines ir teismų sistemų. Džersis yra taip pat laikomas didžiausias kanalo salos. Apsuptas mėlynos vandens ir Koralinis rifas visų pusių, tai daug išrinktasis turistų vietoje. Jei mes einame į srities istoriją, ten buvo daug archeologinių ekspedicijų vyksta, kuris įkūrė lieka bronzos amžiaus gyvenviečių. Romėnų įtaką liko gana akivaizdi šios vietovės ir galima rasti įvairių pastatų ir paminklų su Romos architektūra.

Juda per miestą nors gali kartais būti iššūkis. Kadangi tai sala, su savo vyriausybe ir finansinių sąlygų, prieinama žemyno Anglijoje transporto priemonės negalima rasti Džersis. Bet kadangi tai populiarus turizmo vieta, daugelis įmonių naudoju nebuvo tinkamai viešojo transporto priemonę kaip galimybę. Yra daug nuomos paslaugų aplink salą, kuri siūlo turistams automobilių nuoma už prieinamą kainą. Kuo greičiau jūs Džersis oro uosto žemės ir imtis apsižvalgyti, jūs rasite dešimtys nuomos biurus ir viešbutis/motelis rezervavimo biurus per oro uosto patalpose. Jie padės jums rasti tinkamą patalpą, ar jūsų šeima, jei jums keliauti su jais.

Išsinuomoti automobilį yra labai gera idėja, kai jūs ketinate eiti į Džersis. Tai leidžia jums judėti aplink miestą daug daugiau dažnai atrasti naujas sritis ir rasti naujų dalykų apie regioną. Be to jums nebūtų tik srityse – jūsų laikinai gyventi ir galėtų eiti į priešingą salos pakrantės. Taigi jei jūs praleidote suma yra keletas vizų ir bilietų sistema, išleisti keletą papildomų bucks automobilių nuoma tikrai būtų gerą vertė už pinigus.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Jersey Harbour (6,4 km)
» Guernsey Harbour (37,7 km)
St Peter Port Harbour, Guernsey, Gy1 3af
» Guernsey Oro Uostas (38,7 km)
Terminal Building, Guernsey, Gy3 5pp
Gare Sncf, Granville, 50400
» Granville (61,6 km)
Granville, 50400
» Valognes (62,6 km)
» Cherbourg (63,1 km)
4 Rue Des Tanneries, 4 Rue Des Tanneries, Cherbourg, 50100
Cherbourg, 50100
» Cherbourg Perkela (63,8 km)
Tourlaville, 50110