Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Birmingham Airport, Birmingham, B26 3qj (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Birmingham Oro Uostas

Jungtinė Karalystė yra viena iš labiausiai lankomų vietų. Kuo ji taip masinantis yra daug grupių miestai ir jų nuostabios savybės. Vienas toks miestas kurie turi gatvėse beveik visada yra punktyras su užsieniečiais yra Birmingham. Šis miestas yra antras pagal dydį miestas Anglijoje ir yra įsikūręs west midlands. Šiame mieste yra skolinga dėl turizmo, kad eina aplankyti jį. Kažkada buvo miesto gyvenamųjų, bet jis davė pats nuostabus naujas žvilgsnis. Ji tampa sunku praleisti ir pamiršti miesto. Ten buvo daug projektų, kurie padėjo ją plėtoti savo tapatybę kaip viena iš egzotinių vietų Jungtinėje Karalystėje. Jo naktinis gyvenimas dabar yra beveik gyvybinga ir spalvinga, siūlo daugybę barų, naktinių klubų ir egzotinių parduotuvių.

Šis miestas pasakoja šiek tiek puikus informacijos apie scenarijus, kurie atsirado dėl pasaulinio karo du. Šis apgailestaujantis karo ir nepaprastai kasdieniškas ir neteisingas planavimo liekanas turi paliko neištrinamu ženklai ant miesto kraštovaizdžio. Architektai bando savo geriausia padaryti šių skurdus paminklų antrinės kai jis ateina į Birmingham. Gatvėse dabar yra pririšti su architektūros kapitonas gabalai. Vienas pavyzdys – architektūriniu ir naujausia architektūros pastangas po pramonės NIA. Tai yra labai ryškus dizainas ir yra labai vertas turistų ir jų dėmesio.

Už prieinamą kainą ir beveik namo kaip viešbučių ir nakvynės namai

Miestas yra labai palankiai lankytojams ir tiems žmonėms, kurie ketina ten pasilikti. Tai suteikia jiems didelį masyvas viešbučių ir nakvynės namai. Bendrabučių Birmingeme skiriasi jų kainos siekiant prisitaikyti prie įvairių klasių. Šie nakvynės namai ir viešbučiai gerai susijęs su visų vietų, kurios yra klasifikuojamos kaip turi aplankyti vietų. Jis siūlo platų prabangūs viešbučiai, apartamentai ir prabangūs. Ji taip pat suteikia mažesnės kainos butų ir kambarių palengvinti studentams.

Vietas, kad turi būti apsilankiusių

Ikon galerija Oozels kvadratinių miesto centre pritraukia daug dėmesio. Pagrindinis ir židinio atrakcija yra Birmingham muziejus ir meno galerija. Tai vienas iš svarbiausias akcentas vietoje pritraukia puikus nemažai gerbėjų iš viso pasaulio. Birmingham botanikos sodas yra dar vienas malonumas, kuris Birmingemo siūlo. Ji patraukia didžiulė dalis lankytojų kiekvienais metais.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Easirent Birmingham Airport, Unit 37 Elmdon Trading Estate B37 7he, Birmingham, B40 1nt
683 To 687 Stratford Road, Sparkhill, Birmingham, B11 4dx
Unit 4c, Matrix Point, Duddleston Mill Road, Birmingham, B7 4ad
» Coventry (16,3 km)
Earlsdon, Earlsdon, Coventry, Cv5 6hh
Unit 1, Pargat House, Birmingham Road, West Bromwich, Birmingham, B71 4jz
» Birmingham West (20,5 km)
Halesowen, Halesowen, Birmingham, B63 3nr
» Walsall (22,0 km)
» Dudley (24,1 km)
Pedmore Road, Dudley, Dy2 Orn
» Wolverhampton (27,5 km)
On Corner Of All Saints Road, On Corner Of All Saints Road, Wolverhampton, Wv2 3lw
» Rugby (33,6 km)