Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Dalcross, Dalcross, Inverness, Iv2 7jb (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Inverness Oro Uostas

Įsikūręs Škotijoje, Inverness - tai "Ness upės žiočių" ir yra viena iš sparčiausiai augančių miestų Jungtinėje Karalystėje. Su gyventojų apie 75.000 žmonių, jis ateina į viršų 5 miestų Didžiojoje Britanijoje, jo aukštas gyvenimo lygis. Dėl šios priežasties ir daugelis kitų išrinkti aplankyti jūsų atostogoms, vienas turėtų turėti Inverness kaip alternatyva. Kodėl verta rinktis Inverness?

Yra keletas priežasčių, kodėl verta rinktis Inverness kaip jūsų atostogų paskirties arba bent kodėl ji turėtų būti ant jūsų sąraše tikėtina vietų aplankyti. Kai kurie iš šių priežasčių yra tokie:

  1. Gamtos grožį: Inverness yra būtina apsilankyti miesto jums, jei esate gamtos mylėtojas. Alsuoja gamtos grožį, pvz., kalnų vandens kriokliai, upių ir ežerų, ir šalia esančias salas, tai yra tinkama vieta jums jei norite, kad jūsų atostogos būtų raminantis ir taikiai ir tiesiog norite pabėgti nuo šurmulio ir triukšmo savo gyvenimo.
  2. Istorija: turi ilgą ir gylis istorijoje, kad bus intriga visus istorijos mėgėjams. Todėl, jei esate šiek tiek apie istorikas, Inverness yra tikrai jūsų vieta eiti. Tai namų Old didelės bažnyčios, kuri yra seniausia bažnyčia srityje. Pastatas stovi iki šiol nuo viduramžių laikų kai istorija ekskursijos siūlomi šiandien. Taip pat galima eiti ir pamatyti Iverneso pilies, kuri yra tokia pat sena kaip XIX a. viduryje. Daugiau istorinių ir detalių, galima važiuoti aplankyti Inverness muziejus ir meno galerija, kurioje yra daug istorinių žinių ir daiktų pvz., senais ginklais.
  3. Maisto: maisto mėgėjams yra pranašumą, kai bus Inverness. Yra prieinamos restoranai siūlo įvairiausių patiekalų: nuo tradicinių kultūrų Scottish maisto iki šiuolaikinių valgių. Taip pat yra daug barų ir klubų paaugliams pasilinksminti.
  4. Apgyvendinimas: turi platų apgyvendinimo galimybes, įskaitant 5 žvaigždučių viešbučiai su labai paslaugus personalas, kuris bus padėti jums kiekvieną žingsnį savo kelionių ir tarnauti jums geriausia savo galimybes. Vienas iš garsiausių viešbučių būtų Stiuartų hotel, kuri turi nemažai istorijos jai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Eastgate Shopping Centre,11eastgate, Eastgate Shopping Centre,11eastgate, Inverness, Iv2 3pp
» Inverness (12,0 km)
33 Harbour Road, Inverness, Iv1 1ug