Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Terminal Building, East Midlands Airport, East Midlands, De74 2sa (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma East Midlands Oro Uostas

Yra tik 15 mylių nuo Nottingham su tik maždaug pusė yra valandų kelionės laikas, East Midlands oro uostas, suvereniteto. Yra automobilių keltuvo dalis politika, oro uosto siūlantis jų dažnai keleiviams. Keliautojams su tapačių vietą ir poreikius yra drauge kartu išvengti viena keleiviai, kurie naudojasi automobiliu. Nauda yra mažiau taršos ir nedidelių emisijų, yra ta, kad 3 - 4 keleivių keliauja tuo pačiu automobiliu į oro uostą.

Nottingham padedamas East Midlands Anglijoje ir yra vienas iš populiariausių miesto tarp turistψ. Stebuklingas nuotykius "Robinas Hudas" prisidėjo prie šio miesto milžinišką sėkmę, bet "Midlands Queen" yra dalelytė, atsižvelgiant į šio miesto dėl to, ten yra didelis įvairių lankytinų vietų. Nottingham yra miestas, kuris yra tiek stulbinantis keliauti ar apskrities keliuose. Tu turi dalyvauti ir patirti stulbinantis XVII a. Nottingham pilis. Tai būtų rankas žemyn būti labai įspūdingas žvilgsnio į akis. Šis viduramžių pilis yra labai dažnai lankomos turistų svetainė; jie atrodo itin mėgsta meno galerija ir muziejus. Daug meno kolekcijos yra espied pagaminti iš sidabro ir stiklo kultūros objektų su istorinės reikšmės. Nottingham yra jus Rodyti mylių nuo Rytų Midland oro uosto gali būti pirmasis miestas aplankyti pradėti jūsų lauktas nuotykius.

Savoring pagal šią baimę keliančią miestas būtų neįmanoma, jei jūs neturite teisės gidas ar išsinuomoti automobilį. Išsinuomoti automobilį turėtų būti jūsų prioritetas per whelming patirtį. Galite išsinuomoti automobilį iš oro uosto arba užsakyti iš anksto internete. Jie taip pat teikia privilegija nuomos treneris jei jūs keliaujate didelė grupė jums, kad puikus prisiminimas apie šį atostogų įdėtų į jūsų širdis.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Derby (14,5 km)
West Meadows Ind Estate, Meadows Ind Estate, Derby, De21 6jl
» Nottingham (18,4 km)
David's Lane, Old Basford, Nottingham, Ng6 Oju
» Burton Upon Trent (21,3 km)
» Leicester (25,0 km)
Leicester, Le1 2bu
Leicester, Le1 2bu
» Mansfield (36,9 km)
132 Chesterfield Road South, Mansfield, Ng19 7ap, Eng
» Coventry (47,8 km)
Earlsdon, Earlsdon, Coventry, Cv5 6hh
Easirent Birmingham Airport, Unit 37 Elmdon Trading Estate B37 7he, Birmingham, B40 1nt
» Rugby (49,6 km)
Birmingham Airport, Birmingham, B26 3qj