Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Malaga Airport, Malaga, 29004 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Malaga Oro Uostas

Vienas iš didžiausių miestų Ispanijoje, Malagoje yra labai apgyvendintos miestas turinčių gyventojų, daugiau nei pusė milijono žmonių. Tai vienas iš seniausių miestų pasaulyje, datuojamas kiek 2, 800 metų. Tai svarbus centras pagal pramonės Ispanijai. Ji taip pat žinoma, kad yra svarbus turizmo vietoje taip pat.

Istorinės vietos

Malaga yra labai populiarus turizmo paskirties vietą ir kad yra daug priežasčių. Istorijos mėgėjams turi daug tyrinėti padaryti čia. Vienas iš pagrindinių istorinių vietų aplankyti čia yra senovės Alkasaba tvirtovė, kurios yra tvirtovė, pastatyta VIII amžiuje. Šio tvirtovė rodo didžiulį kultūros miestas. Tada meno mėgėjams, Malaga yra tikrai verta aplankyti. Tai daugiausia dėl Picasso muziejus. Tai yra buvęs namų pasaulyje garsaus menininko Pikaso. Daugelis jo originalus kūrinys buvo rodomas čia, vadinasi, kad Malaga turi aplankyti vieta žmonėms, kurie domisi meno.

Tuos, kurių apsilankymas Malaga metų viduryje gali mėgautis sporto sezono, kuriame vyksta bulių kautynių. "Malaguetta Arena" yra centras, kuris vyksta šių kovų ir tai yra būtina žiūrėti kai Malagoje ir yra neabejotinas turistų atrakcija.

Golfo mėgėjams taip pat galite pasirinkti Malaga, nes ji yra viena iš geriausių vietų visoje Europoje žaisti golfą ir turi vieną iš geriausių kursus visoje žemyno. Šie 50 plius kursus yra naudojami surengti pasaulio didžiausių golfo turnyrai.

Gražūs vaizdai

Tiems, kurie yra labiau gamtos mėgėjai taip pat turi daug tyrinėti padaryti kai Malagoje. Vienas iš pirmųjų sričių, turi būti ištirta yra Nerja urvas, kuris buvo rastas prieš beveik pusę amžiaus ir nuo tada yra atrakcija turistams. Tada taip pat yra už miesto, Rhonda įsikūręs kalnuose, yra labai gražus svetainę, aplankyti. Taigi dėl visų šių priežasčių, Malaga yra neabejotinas vieta apsilankymo.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
C/ Orotava 33, Malaga, 29006
» Torremolinos (4,6 km)
Torremolinos, 29620
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, Malaga, 29002
» Malaga Carretería (7,9 km)
C/ Carreteria Nº82, Malaga, 29008
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
» Benalmadena (9,3 km)
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
» Malaga Fuengirola (19,0 km)
Calle Martinez Catena 6. Hotel Las Palmeras., Malaga, 29640
» Malaga Antequera (40,0 km)
Manuel De Aguilar 64, Antequera, 29200
Marbella, 29600