Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Valencia, 46940 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Valencia Oro Uostas

Valencia yra viena iš didžiausių miestų Europoje ir yra 3rd didžiausias miestas Ispanijoje su daugiau nei 8 milijonai gyventojų. Miestas yra žinomas dėl daugelio priežasčių ir yra bendro turistų. Vienas iš jų yra tradicinis festivalis žinomas kaip Falles ir Paelja yra tradicinis patiekalas ir kilęs iš Valencija, kuris garsėja visame pasaulyje. Miestas taip pat garsėja savo futbolo komanda Valencia F. C ir tai yra iš viršaus į Europos klubas, kuris konkuruoja su kitais klubais kaip Madrido ir Barselonos La Liga BBVA.

Muziejai

Menų ir mokslų miestas yra viena iš labiausiai lankomų vietų mieste iš abiejų vietos gyventojų ir turistų. Tai yra nuostabi pastate, kuris buvo sukurtas pagal architektų Valensijos ir pastato struktūra yra banginių forma. Vieta iš tikrųjų moko asmenys apie skirtingus skirsnius, įskaitant meno, gamtos mokslų ir gamtos ir tai daroma įdomus būdas, kad asmuo yra suinteresuotas visą laiką. Kito garsaus muziejaus yra nacionalinį keramikos muziejų, aplankė dauguma turistų. Muziejus datuojamas XV a., kada jis buvo pastatytas ir jis buvo renovuotas vėl XVII a.. Šiandien jis yra vienas iš geriausių šalies muziejų ir turi keletą senovės antikvariniai daiktai ekrane, įskaitant vagonų ir keramikos nuo 18 iki 19h šimtmečius.

Lankytini objektai

Torres de Serranos yra parašas paminklas miesto ir iš pradžių buvo pastatyta XIV a.. Iš esmės, struktūrą sudaro du bokštus dvynius, kurie buvo naudojami kaip vartai išeiti į miestą. Gražus ir klasikinis struktūra, iki šiol, yra centre, todėl tai yra puiki vieta ir turistams aplankyti ir fotografuoti Ispanija.

Miesto paplūdimiuose yra neįvykdyti ir teikia visiškai atsipalaiduoti ir nuraminti jausmas. Paplūdimiai yra idealus klimatas Valensijoje. Vienas iš jų yra kur turistai gali užsiimti kelių vandens pramogų ir sporto mėgaudamiesi raminantis jausmas smėlio paplūdimių Las Arenas paplūdimio.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Alt Millares (poligono Mas Del Oli), Valencia, 46940
Carretera N iii Km 345, Carretera N iii, Km 345, Aldaia, 46960
C/san Vicente Martir 188 190, Valencia, 46007
San Vicente Martir, 171, San Vicente Martir, 171, Valencia, 46007
Carrer San Vicent Martir, 171, Estacion De Tren Ave, Valencia, 46007, Va
» Valencia Massanassa (11,3 km)
» Puerto Sagunto (28,8 km)
Puerto De Sagunto, Sagunto, 46520
» Alzira (37,6 km)
C/ Dr. Ferran, 157, Alzira, 46600, Valencia