Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Prancūzija

Kvapas saldus Kvepalai asorti su romantika ore, nepriekaištingai išsaugoti kraštovaizdžius ir orientyrai tik esmė simbolizuoja enchanted žemė baudos geros ir vyno, Prancūzija. Yra labai nedaug, kurie keliauja į šią žemę ir negali gauti mesmerized jo atmosfera. Gyvena beveik 66 milijonų žmonių, Prancūzija atspindi Gili istorija ir kultūra architektūros, tapybos, literatūros, žiniasklaidos, mados ir puikūs virtuvės patiekalai.

Kada ir kaip keliauti

Srities Prancūzijoje mėgautis sezoninis temperatūros klimato su karštos vasaros ir švelnios žiemos. Tačiau pagal rekomenduojamą laiko trukmę metais aplankyti yra pavasaris. Paprastai per pagrindinės atostogų sezonui, daug turistų ir vietinių gyventojų yra vertinamas kelionės turizmo sritis, Prancūzija, vieną į kalvotas kalnus arba pakrantės galai.

Apskritai daug žmonių keliauja per skirtingas didžiuosiuose Prancūzijos miestuose mėgsta traukinių sistema, kuri yra viena iš efektyviausių būdų, kaip gauti. Tačiau, jei ieškote eiti į mažesnius miestelius ir kaimo vietovėse, viešųjų autobusų nėra rekomenduojama dėl savo lėto kelionės ir džiovos važiuoja. Geriau, bet šiek tiek brangus būdas būtų gauti savo transporto priemonės ir vairuoti, road trip.

Įžymybių apžiūrėti

Pradedant nuo labiausiai pageidaujamą miestą, Paryžiaus, yra vienas Portretų akyse you wouldn't wanna miss, Eifelio bokšto. 324m aukščio bokštas yra vieπos ir čia apsilankyti iki ir aplink visą miesto vaizdais. Naktį, šis bokštas įsižiebia padaryti nuomone, ji stebuklinga. Musée du lourve yra nacionalinis muziejus, rodantis prancūzų skulptūros, paveikslai, artefaktų ir kitų kūrinių Monet, Picasso, Degas ir daug daugiau. Jardin du Luxembourg, kaip yra didelis parkas kur galite mėgautis keletą veiklos rūšių. Kitų gerų vietų aplankyti yra La Seine, Palais des Papes ir pan. Restoranai

Labai rekomenduojama prancūzų virtuvių apima Pozetto, Berthillon, L'As de Felafel, L'Impossible, La Coupole ir daug daugiau. Čia jūs galite atrasti tradicinių Prancūzijos receptų kaip Cassaulet, Bourgogne, Provanso Tapenade ir jautienos bourguignon kartu su žinomų produktų vyno, sūrio, Bordo ir pan.