Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Hyeres, 83400 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Toulon Oro Uostas

Toulon įsikūręs pietinėje Prancūzijoje ir yra jos pagrindinės karinio jūrų laivyno bazę per. Pavyzdžiui, Prancūzijos kitų metropolinių zonų, Toupon taip pat paveldas turtingas, o už jo istorija, kuris gali būti vertinamas per jos gražus architektūros. Toulon airport, Prancūzija matė branduolyje – dėl keleivių skaičiaus, kuris yra galimi keli pigių skrydžių. Apie 700 000 keleivių padaryti naudoti šio oro uosto kasmet ištirti Prancūzija. Labiausiai patrauklių dalykas apie Toupon oro uostas yra tai jis yra stebėtinai Viduržemio jūros. Yra nedidelis, jūs nerasite tokių labai daug restoranų, barų ir parduotuvių čia. Parduotuvėse, kurios yra čia yra dovanų parduotuvė, kavinė, restoranas, laikraščių kioskas ir kurių sudėtyje yra tabako ir alkoholio gaminių parduotuvė.

Gauti visame mieste galite gauti keletą priemonių, įskaitant traukinių ir autobusų. Visiems tiems, kurie nepatinka niekam neleisti į jų privatumo gali pasirinkti išsinuomoti automobilį oro uoste per. Rasite automobilių nuomos paslaugas pagal atvykimo salėje. Automobilis taip pat galima užsisakyti iš anksto ir daug automobiliψ nuomos bendrovλs normos gali būti palyginti internete. Tai geriausiai tinka tiems žmonėms, kurie ilgai, kad kelių kelionė Prancūzijos Pietų sritys.

Senojo miesto teritorijoje miesto yra būtina aplankyti. Tai yra istoriniame centre tarp uosto, cours Lafayette ir Boulevard de Stratsbourg. Savo antrąjį tikslą turėtų būti populiarus Toulon katedra, kuri yra arti iš senamiesčio. Taigi turėdami savo automobilį galite lengvai aplankyti visą vieta ir patirti Toulon visai lengvai. Jūs gausite tam tikrų automobilių nuoma objektų per oro uosto ir kitų populiarių vietų Prancūzija per daug. Viskas, ką jums reikia padaryti yra patraukti kelių žemėlapį ir check out puikus Prancūzijos dalių.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
2 Avenue Du 15 Em Corps, Hyeres, 83400
» La Valette Du Var (14,0 km)
Hall Loueur, Toulon, 83000
» Toulon Centre (19,9 km)
560, Avenue Marechal Foch, Toulon, 83000
» La Seyne Sur Mer (23,1 km)
La Seyne Sur Mer, 83500
» La Seyne Sur Mer (25,2 km)
» Brignoles (35,9 km)
Brignoles, 83170
» Saint Tropez (43,4 km)
Saint Tropez, 83990
La Mole, 83310