Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Park Effia Lev-6 4 Rue Compiegne, Return:park Indigo-4 2 Rue Amb.pare, Paris, 75010 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Paris Gare Du Nord

Paris Gare du Nord yra geležinkelio stotis, kuri yra įsikūręs Prancūzijoje, ir ji prisijungia prie miesto transportu eilučių skaičiumi. Šis geležinkelio stotis yra judriausių Europoje, ir kiekvienais metais, ji tarnauja daugiau nei 190 milijonų turistų. Šioje stotyje traukiniai vadovauja Šiaurės Prancūzijoje, o tarptautinių maršrutų Nyderlandai, Vokietija ir Belgija. Daugelyje Prancūzijos filmų, šios stoties išnaudojama kaip fonas. Ji taip pat pasirodžiusi daina.

Kai jūs atvykstate į Paris Gare du Nord, yra įvairių transporto rūšių, kurie yra prieinami jums. Tačiau, jums, kad lankstumo ir laisvę, kad jums verta kaip jums galvos į savo paskirties vietą, geriausias variantas yra išsinuomoti automobilį. Kad galėtumėte išvengti problemų, manydama, kad išsinuomoti automobilį yra brangus, jums reikia suprasti nuomą. Net jei jūs darysite užsakymo internete, stengiasi suprasti nuomos sutartį pirmą kartą. Jei yra dalių, kurios jūs nesuprantate, siekti paaiškinimų prieš jums patvirtinti rezervaciją. Pateikdami užsakymą per telefoną, pasiteirauja, iš automobilių nuomos agentas ne Paris Gare du Nord apie apribojimus.

Atlikę užsakymą, tai patartina jums teikti klientui priežiūros atstovas su tvarkaraštyje numatytą atvykimo laiką, ir skrydžio numeris. Tokiu būdu, atveju skrydžio vėlavimas; jūsų užsakymas bus apsaugoti.

Kaip jums pasirengti priimti rezervavimas, automobilių nuoma, Atkreipkite dėmesį, kad skelbiamą metinę normą, kad jūs matote didelis spausdinti gali būti tiek pripūsti mokesčius, papildomas vairuotojas mokesčiai, pridėtiniai mokesčiai, benzino sąskaitas, draudimo ir grąžinimo mokesčiai. Todėl, kas mokate ilgainiui gali viršyti sumos, kurią tikimasi, moka du kartus.

Kartais reklamuojamas normos taikomos ne sezono metu, kai dauguma nuoma automobilių ne Paris Gare du Nord, nėra naudojami. Tarifai taip pat gali būti tokio dydžio, kuris neatitinka jūsų poreikius transporto priemonei. Jei naudojate pagrindinių rezervacijos paieškos sistema, jums suprasti, kad jie įgijo daugiau skaidrumo dėl automobilių nuomos normos. Todėl, jūs rasite visų išlaidų, įskaitant numatomą mokesčių ir mokesčių. Jie pateikiami rezervavimo proceso pradžioje. Tarptautinės automobilių nuomos yra naudojant "derlius valdymas", pagal kurią kompiuteriai yra prie naujo kainos prisitaikytų prie pokyčių, turint omenyje tiekimą automobilių, kurie yra prieinami.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Paris Bastille (3,2 km)
Paris, 75012
42 Avenue De Saxe, Paris, 75007
» Paris Gare De Lyon (4,3 km)
Return : Indigo 191 Rue De Bercy, Paris, 75012
28 Avenue Charles De Gaulle, Neuilly Sur Seine, 92200
Parking Effia Pasteur Pl 5 Martyrs, Cars Ret 15 Rue Du Cdt Mouchotte 4, Paris, 75015
46 Avenue De L'europe, 46 Avenue De L'europe, Le Bourget, 93350
N° A408, Orly, 94546
Cars Return: Rue Ploix, Versailles, 78000
Versailles Chantiers, Versailles, 78000
Niveau Arrivee Porte 26, Niveau Arrivee Porte 26, Roissy En France, 95700