Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Rue Du Jura, La Rochelle Gare, La Rochelle, 17000 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma La Rochelle Oro Uostas

Bengalijos įlanką į vakarus nuo Prancūzija yra miesto La Rochelle. Tai be abejo gražiausių iš visų pakrantės miestų Prancūzija, miesto nustato – provincija, Charente jūrų. 10 a. žvejų miestas buvo įkurtas ir net dabar kad miestelis išaugo iki būti Prancūzijos pakrantės linija atrakcija turistams, miesto turtai yra paremtas žuvininkystės prekybos.

Meno ir istorijos vertybės

Yra turistinių pramogų ant kiekvieno kampo, pasivaikščioti per senovės Porte de la Grosse Horloge vartai, surasti sau vaikščioti žemyn labirintą siaurų gatvelių apsuptyje ilgaamžė pastatų kurie dabar gyvena kaip tradicinės parduotuvės, parduotuvių ir restoranų. Tai labai turtingas istorinis miestas šalies kenčia nuo religinių karų apgultis ir Alexandre Dumas unparallel "Trys muškietininkai" nuoroda į antrojo pasaulinio karo, visa tai paliko savo ženklą n formos istorinių griuvėsių, gaudydami kvapą. Kai jūs turite ateiti į pakrančių zonos negalima pamiršti apžvelgti jos uostus. Le Vieux Port, seniausių uosto visų su dviem bokštais pastatytas tiesiai prie savo įėjimas yra stulbinantis vaizdas. Ir tour de žibintai piratų kalėjimo atkreipia dėmesį turistų nori atsiskleisti vandenynų didžiausių paslapčių. Saint - Jean gatvės ir Admyrault yra labiausiai aplankė didžiulis dvarų jam priskiriamas, savybę. Vienas turi nepraleisti Hotel De Ville visos salės aplink Prancūzija senovės. Miestas yra sudarytas iš įvairių architektūros tipų, tai šiek tiek ir gotikos ir renesanso.

Laisvalaikio

Kai nustatėte ištirti pakrantės zonoje būti pasirengusi su žvejybos įrankių pridėti daugiau nuotykių savo kelionę. Restoranuose po nepakartojamo saldainių kaip dykuma, tik geriausių Prancūzijos pagaminti skanius gydyti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
La Rochelle, 17000
» La Rochelle (4,6 km)
166 Blvd Joffre, La Rochelle, 17013
» Marans (20,6 km)
Rue Paul Couzinet, Rue Paul Couzinet, Marans, 17230
» Dolus Doleron (29,8 km)
Dolus D Oleron, 17750
» Lucon (31,0 km)
Gare Sncf, Surgeres, 17700
» Fontenay Le Comte (43,9 km)
Bd General De Gaulle Feu Vert Avenue Des 3 Canons, Fontenay Le Comte, 85200
» Chateau Dolonne (54,5 km)
Chateau D'olonne, 85180
» Niort (57,5 km)
89 Rue De La Gare, Niort, 79000
Gare Sncf, Sables D Olonne, 85100