Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Merignac, 33700 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Bordeaux Oro Uostas

Šis nuostabus miestas yra pietvakarių Prancūzijoje Gironde departamente. Tai šio Garonne upės. Šis miestas buvo oficialiai pavadintas kaip Miegančioji gražuolė. Tačiau po metų amžiaus giliai snausti, šis grožis atėjo į gyvenimą, kur kas gražesnė nei kada nors anksčiau, kur kas įdomesnis nei bet kada anksčiau ir daug labiau intriguojantis nei kada nors anksčiau. Šis miestas turi turi pamatyti ir aplankyti funkcijų, pavyzdžiui, klasicizmo architektūra, kuri neseniai buvo laikoma didžiulis mokslo laipsnį.

Taikikliai, kad bus smūgis savo jausmus

Šis miestas, Bordo yra ne tik gražus. Ji yra lankytinų vietų, kurios buvo konservuotos Jungtinių Tautų. Kelionė į Akvitanijos regiono yra neišsami be vizito į Bordo. Tai allures žmonės su savo daug perlų, egzotinių maisto restoranų, gerai saugomi ir gražus atviras erdves ir soduose ir labiausiai viliojantis juos visus; labai turtingas ir aukštos kokybės tiekti vyną.

Garsios vietos

Yra vietų, kad tikrai reikia eiti ir pamatyti Bordo. Kaip Gauriaguet Notre Dame de Meslier, kuris yra šventovė. Ši šventykla namus iš Mergelės Marijos, todėl yra didžiulis religinę svarbą. Žmonių iš viso Prancūzija ateiti į piligrimų į šią šventovę. Manoma, kad čia Mergelės Marijos naudojamas atlikti stebuklai, padėti išgydyti žmones.

Kito akyse, kad turi būti žiūrima ir vertinama Bordo yra Chateau du Bouilh. Ši pilis datuojama XVIII širdažolė. Tai yra didžiulis struktūra, kuri tęsiasi per didžiulis ekspansiją žemės. Iš šios vietos, puikios kokybės vynas yra gaminamas. Ši pilis yra didinga ir dominuoja, jis yra lenktas priekyje su juo iki arba šonuose. Dešiniųjų tęsiasi dėmesį į didžiulį laikymo vietos. Jis yra tvirtai žvilgsnio į Štai ir džiaugiasi.

St Emilion yra kitu akyse brangina ir vertina Bordo. Tai nedidelis kaimas su tokia didinga ir galingas paminklų kad ji pažymėta pagal Jungtinių Tautų Pasaulio paveldo. Jis buvo išsaugota pasaulio paveldo. Ji yra dabar sukurta į muziejų. Tai tikrai nuostabi atviru dangumi turizmo svetainė.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Merignac (1,4 km)
150 Avenue De L'argonne, Merignac, 33700, B
» Bordeaux Gutenberg (3,6 km)
15 Rue Gutenberg, Merignac, 33700
» Merignac (4,0 km)
Parc Chateau Rouquey, Le Haillan, 33185
» Pessac (7,3 km)
Avenue Tuillecentre, Centre Commercial Casino, Pessac, 33600
» Bordeaux (9,6 km)
1 Rue La Seigliere, Bordeaux, 33800, B
» Gradignan (10,4 km)
St Jean Belcier,pont Du Guit Niv 5, Bordeaux, 33800
» Biganos (29,9 km)
109 Avenue De La Cote D Argent, Biganos, 33380
» Bordeaux Ares (34,5 km)
Garage De La Plage, Ares, 33740
72 Avenue Gallieni, Libourne, 33500