Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Serviced By Europcar, Apt De Nimes Arles Camargue, Saint Gilles, 30800 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Nimes Oro Uostas

Galbūt vienas iš seniausių miestų Prancūzija, Nimes datuojamas kaip atgal metu, kaip Romos imperijos. Gyventojų, išaugo per kartų ir pasiekti daugiau nei 140,000 žmonėms šiandien, Nimes yra didelis indėlis į Prancūzijos BVP per savo garsaus tekstilės pramonėje. Bet tai ne tik garsėja savo tekstilės gaminių bet ir ji yra labai populiarus turizmo paskirties vietą.

Kodėl eiti į Nimes?

Šis miestas yra labai populiarus atostogų ir turizmo vieta dėl keleto priežasčių. Viena iš šių priežasčių yra garsaus "Eurostar" traukinių. Traukinių paslaugas teikiančių visoje Europoje bus jums lengvai iš Londono į Paryžių ir iš Paryžiaus į Nimes. Taigi jei jūs esate jau atostogas Jungtinėje Karalystėje arba kažkur Prancūzijoje, nereiškia, kad jūs negalite praleisti laiką Nimes.

Kaip minėta anksčiau, Nimes yra senas miestas Taigi tai labai turtinga istorija ir kultūra. Taigi istorijos mėgėjams, šis miestas yra vieta bus. Ne tik ji turi istorija pasiūlyti daug, bet ir daug kitų lankytinų vietų. Gamtos mylėtojai, yra žinomas kaip "Jardins de la Fontaine" kur turistai gali eiti gauti kad atsipalaiduoti jausmas ir taip pat stebėti įvairių skaičius augalų rūšių yra labai gražus sodas. Kaip minėta, yra daug lankytinų vietų istorijos mėgėjams Beaux - Arts muziejus. Tai yra meno muziejus, kuris turi daug svarbių vienetų meno istorijos saugomi. Čia taip pat Maison Carree, senas romėnų šventykla, kuri yra istorijos mėgėjams aplankyti ji pasakoja vienas, kaip gydyti tiek apie Romos imperija.

Žinoma, tie, kurie nori atostogauti ne į pamatyti istoriją, bet tik šaliai turi daug padaryti per. Yra daug naktinis gyvenimas, kuris pasiūlys vienas daug maisto, gėrimų, klubų, grupių ir kas ne. Kai kurie iš šių žinomų klubų yra Lulu Club, geriausia, diskoteka, Le Napoleon ir daugelis kitų. Taigi dėl šių priežasčių ir į turistų lankytinas vietas, Nimes yra puikus turistinis vietoje.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Parking Gare Feucheres, Nimes, 30000
2614 Route De Montpellier, Nimes, 30900
Gare Sncf, Arles, 13200
» Arles (19,6 km)
Arles, 13200
» Avignon Tgv (34,2 km)
Avignon, Avignon, 84000
» Avignon (34,8 km)
160 Bis Avenue Pierre Semard, Avignon, 84000
Bassin Tortue, Le Marin, 97290
» Avignon Oro Uostas (41,8 km)
Montfavet, 84140
Mauguio, 34130
1er Etage, Montpellier, 34000