Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Mauguio, 34130 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Montpellier Oro Uostas

Viena iš labiausiai badavimo augančių miestų Prancūzijos, Monpeljė yra puikus pasirinkimas jūsų atostogoms. Atsižvelgdama nuodugni istorija ir turtingas kultūros, miestas alsuoja stuff turistams iš tyrinėti miestą į mėgautis naktinį gyvenimą. Taigi Montpellier yra ideali vieta jums eiti į atostogas su savo šeima ir draugais.

Kodėl Montpellier?

Yra daug priežasčių, kodėl jums turėtų išlaikyti Montpellier viršuje savo sąrašą renkantis atostogų vietoje eiti į. Yra daug svetainių, kad asmuo turi aplankyti, kai dėl atostogų.

Viena iš svarbiausių vietų aplankyti yra "Place de la Comedie", kuris yra paplūdimyje, kur leidžiama transporto priemonės plotą. Jis buvo pavadintas po pirmojo teatras, kuris buvo pastatytas ten ir yra viena iš populiariausių dalys miesto kur žmonėms susitikti ir daug restoranų ir kavinių, esantys srityje tiesiog pasilinksminti ir atsipalaiduoti.

Tiems, kurie domisi istorija, miestas turi daug dalykų, kuriuos reikia ištirti. Yra visas plotas su daug muziejų šiuo yra žinomas kaip "Esplanade Charles - de - Gaulle". Čia istorijos mėgėjams gali praleisti visą dieną tarptinklinio ryšio apie sužavėti didelis ir gražus pastatų ir dideli muziejai. Vienas iš tokių muziejų, į "Musee de Vieux - Montpellier" kur dalykų, su daug istorinės reikšmės yra parodoje ir bet istorijos mylėtojas tikrai noriu gauti žvilgsnis į šių svarbių vienetų Prancūzijos istorijos.

Pradžioje miesto kultūrą sudaro srityje, kur namai yra tie, kurie iš pradžių buvo pastatyti žmonių XVII amžiuje. Dauguma namų, originalo savininkams palikuonys gyvena padidinantį tuos namus yra valdo tos pačios kraujo linijos kartoms. Be viso to, Montpellier yra gražus miestas su daug gamtos objektus į pamatyti, kad šiame mieste, viena iš geriausių turizmo taškus šiandien.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
1er Etage, Montpellier, 34000
» Montpellier (7,0 km)
Montpellier, 34070
Bassin Tortue, Le Marin, 97290
» Sommieres (25,1 km)
Gare Sncf, Sete, 34200
» Sete (28,4 km)
Sete, 34200
» Nimes Oro Uostas (42,5 km)
Serviced By Europcar, Apt De Nimes Arles Camargue, Saint Gilles, 30800
Parking Gare Feucheres, Nimes, 30000
2614 Route De Montpellier, Nimes, 30900
» Arles (55,3 km)
Arles, 13200