Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Graikija

Graikija yra tinkamas šalies su daugybe touring svetainių. Vykdymo patirtis, senovės gražus miestai, kraštovaizdis ir pulsuoja, kavinės, mišinys šioje šalyje yra vienas iš pirmųjų kiekvieno keliautojo žemėlapį o dėl atostogų. Ji turi per 11million gyventojų ir yra lopšys su turtinga istorija, sporto, mitologija, ir sveiką maistą, filosofija kultūrą ir daug daugiau.

Patarimai keliaujantiems

Kaip suskirstyti į skirtingas klimato regionų, yra miestų Graikijoje, susiduria su sparčiai didėjančias vasaromis į vietas su įšaldymo žiemas. Geriausias laikas keliauti į šią žemę, pavasarį ir rudenį, kai dauguma lankytinų vietų yra gyvas.

Vietų, kuriose matyti

Kai esate Graikijoje, įdėti savo geriausias batai ir būti pasirengę nes čia galite paleisti uždusęs, bet jūs niekada nepamiršite vietas pamatyti. Atėnuose, aplankyti nuostabų Akropolio teatro kur kažkada žaidžiau kompozitorių kaip Yanni ir Elton John ir vieta, kuri atspindi senovės kultūros. Tiems, kurie nori mėgautis pakrantės zonose turi ištirti sodrus mėlyna vandenyse ir balto smėlio Myrtos Jonijos salose arba nuspręsti imtis važiuoju įspūdingus Graikijos salose kaip Egina, Hydra ir Poros.

Pramogos

Graikija dažnai veiksmus iki kai jis ateina į optimistiška pramogų. Girtauti Cooperativa ir Bretta ir du puikus dėmės gėrimai ir klubo jaunimo patirtį. Kita gera kavinė ir vietų hang out ir mėgautis vakare būti Art house, Bios Atėnuose ir sielos cukraus Antioparos. Jei esate ką nors, kas į Klub ir šokiai, barai kaip privilegija – Iraklio ir Exo Atėnuose yra į dešinę vietų jums siūlo visą naktį muzikos ir nepamirštamas šalies atmosfera.

Restoranai

Graikų virtuvės yra žinomi dėl savo hale ir nuoširdžiai Viduržemio jūros dieta. Naudojant daugiausia smulkių natūralių ingredientų, vietos virtuvės yra žinomas patiekalų, pavyzdžiui, moussakka, Graikiškos salotos, pasaulyje žinomas Souvalki ir Stifado. Keletas populiarių restoranų, rekomenduojama pabandyti parašyti Ali Baba Ios (garsėja tajų patiekalai), Paradosiako Atėnai (šviežiomis jūros gėrybėmis) ir Hatzis už jos saldiesiems patiekalams.