Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Thessaloniki Airport, Airport Desk At Arrivals Hall, Thessaloniki, 55103 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Thessaloniki Oro Uostas

Jūs galite rasti Salonikų Graikijos saloje. Jis yra antras pagal dydį miestas visą Graikijoje ir Balkanuose ir yra žinoma, kad viena iš labiausiai šiuolaikinės ir madingiausių miestų. Rasite daug dalykų daryti taip ir kitais patogumais. Šis miestas taip pat garsėja savo didžiausią muzikantai, Poetai, menininkai ir mąstytojų. Jūs taip pat rasite gražiausių paplūdimių ir geriausių viešbučių ir kurortų Graikijoje. Šis spalvingas paskirties yra didelis miestas, jeigu nustatoma, svarbiausias uostas Balkanuose. Rasite naktinio gyvenimo pramogomis garsėjančio išimtiniais su daug baruose ir klubuose, žaisti daug puikios muzikos. Restoranai yra tikrai geriausias Graikijoje. Ir yra daugybė kino teatrai rodo naujausią anglų filmų. Tai taip pat kur rasti international Trade fair ir Salonikų filmų festivalis.

Puikus viešbučiai pabandyti

Jūs norėsite pabandyti prabangūs viešbučiai Tesalonikuose ir patirtimi daug patogumų ir jame. Tai yra kur rasite restoranų, ouzeries, kavinės ir barai vietose. Šie viešbučiai siūlo puikų apgyvendinimą ir puikus virtuvės patiekalai. Ir tai leidžia jums padidinti savo atostogas kaip bandote įvairių renginių vyksta mieste. Nors yra ambicinga viešbučiai supa žmonės, kurie gali sau leisti, taip pat yra pigių apgyvendinimo tiems, kurie dėl biudžeto. Jie vis dar gali patirti pirmos klasės apgyvendinimo, tačiau tai nėra, kad platus kaip kurią garsių tie.

Lankytinas vietas

Baltojo bokšto yra 15 - ojo amžiaus Venecijos bokštas pastatytas ginti kranto, kuri buvo uždarytos XIX amžiuje. Tai buvo naudojama kaip vieta asignavimų panaudojimą, kuris taip pat yra žinomas kaip "Kraujo Tower". Jis yra vadinamas baltas bokštas šiandien dėl pastato spalva. Archeologijos muziejaus paroda priešistorinis radiniai iš Trakijos, Makedonija, geometrinis, Archaic ir klasikinio amžiaus. Jūs taip pat rasti romėnų skulptūrų, kurios yra perkanti nuo pirmos iki penktos šimtmečius.

Paėmimas

Žemėlapyje: