Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Chania Airport 500m From The Arrival Hall, Europcar Office Out Of The Airport, Chania, 73100 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Crete Chania Oro Uostas

Anksčiau žinomas kaip Kaptara, ši Graikijos sala yra didžiausia ir labiausiai apgyvendintos regiono žemės, kad supa šią senovės šalį. Kreta taip pat turi būti į viršų penkių didžiausių salų visoje Viduržemio jūroje, o šio miesto sudaro reikšmingi fragmentas ekonomikos ir kultūros palikimą, Graikija. Šioje Graikijos saloje tačiau turi gana daug žmonių aplink geras šešis šimtus tūkstančių žmonių skaičiaus dėl visų priemiesčių ir su ja susijusios į Kretos salos įtraukti.

Pirmasis žingsnis

Tai yra geriausia pažymėtina, kad kai potencialus turistas ateina aplink miestą kur jis arba ji yra susipažinę su regiono topografija, geriausias būdas eiti apie yra tikriausiai gauti palaikykite kabina arba bet nuomos kuo greičiau. Tokiu būdu, turistų pakelia jam nuo rūpinimosi transportavimo paslaugas, ir su visų automobilių ir autobusų atvykstančių turistų valstybė suteikė, tai gana pigus bendrauti tarp miesto. Kitas aspektas miesto yra susijęs su turizmo turintys vieta apsistoti viešbutyje taip pat yra daug viešbučių ir motelių susijęs visoje Kretos ir šios paslaugos yra specialiai suprojektuoti komforto turistų ir jų laikomasi šeimos.

Kaip įprasta yra sala, yra daug pasirinktinio maisto kategorijų, kad turistas gali rinktis, kad. Yra restoranų, kurie siūlo tradicinės graikų virtuvės patiekalai, o kai kurių kitų maisto grandinės gali specializuotis lengvi arba jūros maisto patiekalų. Bet kokiu atveju, yra daug valgyti ir patirtimi potencialių turistų Kreta maistą.

Istorinių vietų

Norėdami pradėti su visų istorinių dalių ar svetainių galima rasti šiame mieste, iš pradžių norėtume pabrėžti pademonstruotų vienuolynai srityje. Yra iš esmės du pagrindiniai tie, Gouverneto vienuolynas ir istorinių Arkadi vienuolyną, o Mino Archeologinių vietovių ir kitų istoriškai gausiais medžiaga veiksmingai galima rasti Kreta nacionalinis muziejus.

Kreta yra ryškiausias jos kalnai, slėniai, tarpeklių ir ežerų o LefkaOri ir Ha gorge yra galimas standouts.

Paėmimas

Žemėlapyje: