Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
71 Vas.sofías Avenue, Opposite Hilton Hotel, Athens, 11521 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Athens Miesto Centras

Ar jums įdomu iš seniausių pasaulyje, t. y. civilizacijos graikai? Ar norite apšviesti save su įdomi patirtis su skonių modernus ir senovės kultūros? Taigi ateiti į senovės civilizacijų, mitinis pasakos ir monarchijos gimtinė. Šio didingo miesto pažymėtas istorija kelis tūkstančius metų. Yra Graikijos sostinėje kartu su savo didelę kultūrinę reikšmę, jis laikomas nuo milžinišką reikšmę turizmo sektoriui. Praturtintas estetika, ji atitinka quest pirkinių mėgėjai, Nuotykių ir Intelektualai. Didelę miesto dalį užima archeologines vietas, muziejus, centrai ir lankomų vietų. Nuo pradžios iki pabaigos, jūsų kelionė bus įsimintina kalnelius nuotykis ir tyrinėjimo.

Ji yra Viduržemio jūros regiono klimato sąlygų su karštos vasaros ir švelnios žiemos, dėl to palankiausias turistams. Prieš įlaipinimą į kelionę Nepamirškite patikrinti oro atnaujinimai miesto.

Likęs architektūra nuo skirtingų laikotarpių ir stilių, pavyzdžiui, neo klasikinės ir šiuolaikinės amžiaus kalbėti apimtis apie estetinę ir skonio gyventojų. Keletas svetainių yra laikomi neabejotinas "turi aplankyti" tie. Šie Archeologinių vietovių yra Lycabettus Hill, Akropolio, nacionalinis muziejus, The Agora, Benaki muziejaus, Filopappos Hill, Kerameikos, šventyklą, Poseidono šventykla ir Syntagma aikštės. Jums taip pat bus būti susidomėjo daugelis filosofų ir puikūs lyderiai Mumija laikymui.

Bet yra daug daugiau galima patenkinti pageidavimus bei turistai ieško kokybės ir malonias atostogas. Maisto mėgėjams ten zvimbimas restoranuose, tokių kaip The Arcadia restoranas, Petrino, Puerta De España ir t.t. puikiai tarnauja puikus graikiško maisto, daugiausia sudarytas iš mėsos ir jūros gėrybių. Naktinis gyvenimas Graikijoje yra gana įdomi ar tai Bizantijos arba klasikinės muzikos teatrų derinyje arba spalvingas klubai ir kavinės.

Turistai neturi bijoti apie ryšio įrenginių regione. Geležinkelių ir kelių tinklo palengvinti perkrovos laisvo po miestą. Po to, kai jūs išlipti formos lėktuvus ir traukinius, jūs galite tęsti savo kelionę toliau išsinuomoję automobilį. Automobilių nuomos kompanijų yra Sveikindamas turistams siūlo geriausias kokybės transporto priemonės su prieinamomis kainomis. Kai kurios šių bendrovių yra Kosmos, kelionės bazės, Morphis, Avis, Akropolio automobilių nuomos ir t. t. Nešti savo vairuotojo pažymėjimą nuomos tikslais.

Taigi ką jūs laukiate, pakuoti savo bagažo su pagrindai ir pradėti kelionę.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
71, Vas.sofías Avenue, Opposite Hilton Hotel, Athens, 11521
Aprx 2km From Athens Constitut.sqr, Aprx 1km From Athens Constitution Sqr, Athens, 11742
Vouliagmenis & Meg.alexandrou (argyroupolis), Athens, 16452
414 Mesogion Avenue, Agia Paraskevi, Athens, 15343
286 Kifissias Avenue, Athens/ Kifssia, 14561
» Athens Peania (10,3 km)
7 Km Peania markopoulo, Athens, 19400
» Athens Kifisia (12,4 km)
33 Viltanioti Street, Kato Kifissia, Athens, 14563
2nd Km Vari koropi Ave., Koropi
» Athens Oro Uostas (18,6 km)
Hall To Europcar Office, Meet & Greet At Arrivals Hall, Athens, 19019