Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Chios Airport, Airport Desk At Arrivals Hall, Chios, 82100 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Chios Oro Uostas

Graikijos Chios salos yra į Chios salos nacionalinis oro uostą. Šis oro uostas yra taip pat vadinamas Chios nacionalinių oro uostų, Omiros arba tiesiog Chios oro uosto. Jis įsikūręs į pietus nuo Chios mieste Kampos teritorijoje. Tai maždaug 3 kilometrų nuo miesto centro, Rytų pakrantėje salos. Oro uostas aptarnauja vidaus ir tarptautinių skrydžių festivalio laikotarpį. Reguliariems vietiniams skrydžiams visų pirma būti vietos oro kelionių paklausa šalies viduje. Jis jungia Chios salos, kitos salos ir pagrindinį žemės regionų. Tai buvo sudarytos keleivių ir krovinių vežimo tranzitu iš vieno regiono į kitų todėl skatinti efektyvumą kelionių oru. Vietinio ir užsienio turizmo suaktyvėjo dėl puikus sąsajos tarp oro uosto ir kitų transporto rūšių/priemonių pvz., automobilių ir geležinkelio transporto į pageidaujamą paskirties vietas.

Oro uostas talpina įvairias bendroves, kurios tarnauja skirtingas paskirties vietas. Olympic Air skrydžiai į ir iš oro uosto ir jo paskirties vieta yra Atėnai. Tai būna, kad vienas judriausių. Atėnai yra kapitalo miesto Graikijos kuris yra namo į labai svarbus, organizacijos, centrai, pramonės ir įstaigų be kita ko. Todėl, jo bendravimas su salos yra per daug dažnai, palyginti su kitais maršrutais iš/į Chios oro uosto. Scandinavian Airlines yra sezoninis chartijos į ir iš Oslo. "Transavia" yra kito sezono aviakompanijos į ir iš Amsterdam taip yra Aegean Airlines į Atėnus. Astra Airlines dirba į ir iš Salonikų o Sky Express Lemnos ir rodo.

Automobilių nuoma į ir iš oro uosto, taip pat egzistuoja. Tai turi palengvinti keliautojų judėjimui abu vyksta į oro uostą ir kurios atgabenamos. Nuoma galima internetu per įvairių teikėjų svetainėse ar atvykus prie nuoma stalų. Galiausiai yra vietų kaip UNESCO pasaulio paveldo sąrašą aplink oro uostą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Chios Dt, Chios, 82100
Chios Karfas Meet&greet Station, Union Avenue, Karfas
» Chios Port (3,3 km)
16 Leoforos Aigaiou Str, Chios, 82100
No 40 Cesme, Izmir, 35210