Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Alexandroupolis, 68100 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Alexandroupolis Oro Uostas

Graikija yra viena iš gražiausių šalių Europoje ir buvo vadinamas žemės ir dievų. Manoma, kad Graikija pagimdė Vakarų filosofija, kultūra, literatūra ir demokratijos. Mokslų pavyzdžiui, matematikos, politikos mokslų, biologija ir geografija buvo jo kilmę nuo Graikijos institucijų. Ne tik, kad olimpines žaidynes, kurios dabar įgijo populiarumą visame pasaulyje taip pat kilęs iš Graikijos. Šalies datuojamas iki 3000 B. C. ir Kikladų civilizacija, Mino civilizacija ir Mycenaean civilizacijos istorija dar pėdsakai graikų miestų gatvėmis. Turizmas daro Didžioji dalis ekonomikos ir vyriausybė moka ypatingą dėmesį įvairiose šalies turizmo vystymas ir skatinimas.

Nors viešasis transportas būtų prieinamos miesto ir yra pačios įvairiausios, kaip autobusai, taksi ir autobusai, patogiausias būdas yra abejonių, išsinuomoti automobilį iš automobilių nuomos paslaugas, kurių yra visoje šalyje geromis kainomis.

Alecandroupolis gausu lankytinų vietų, muziejų, istorinių paminklų ir visuomeniniuose parkuose. Keletą žymiausi iš jų apima Armėnijos stačiatikių bažnyčia, kuri nėra prieinama plačiajai visuomenei, bet vis dar turi istorinės reikšmės ir fiksuoja dėmesį į turistus iš viso pasaulio. Bažnytinė dailės muziejus yra kitoje vietoje, turistų patinka lankytis ir didžiulė kolekcija religinio meno ir piktogramas iš istorijos.

Kai kurie iš labiausiai lankomų vietų yra Mėlynosios vėliavos paplūdimių ir aplink miestą, Makri, Maroneia, Evros Delta, Dadia Forest ir Samothraki island. Apgyvendinimas ir viešbučių viešbutyje nėra problema kaip vietos žmonės yra naudojami pramogų turistams ir sveikina juos visa širdimi. Autobusas važiuoja ar keltu į Stambulą yra kita veikla daugumai žmonių ar, būnant mieste. Bendras vidutinis klimatas ir nuostabus geografinė padėtis daro jį vienu iš populiariausių turistinių vietų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
84,dimokratias Avenue, Alexandroupolis, 68100
392 Dimokratias Avenue, Alexandroupolis
Rodopi Tours, Komotini