Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Paros National Airport, Meet And Greet, Paros, 84400 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Paros Oro Uostas

Kikladų salų Graikijos ypač Paros yra vienas toks svarbus prekybos įrenginį; Paros tarptautinio oro uosto. Ji yra maždaug 10 kilometrų (km) nuo uostų, Parikia pietvakarių salos dalyje. Jo antrinės pavadinimas yra kilęs iš Nicholas Panteleou, kuris padarė žemės prieinama, ji telpa "Panteleou Paros oro uostas".

Oro uosto tarnauja kaip komercinių oro uosto iki visų kaimyninių miestų ir miestelių ir už Kikladų salos. Jis jau suplanuotas vidaus skrydžiai į kitų miestų ir miestelių Graikijos teritorijoje. Tai skatina vietos ir tarptautinio turizmo kadangi visos lankytinos patogiau aplankyti. Ji susieja su sostinės; Atėnai per specialų skrydžių į ir iš kapitalas, kuris palengvina lengva tranzito keleivių ir prekių tarp salų regionų ir sostinę.

Paros oro uosto su miesto Parikia iš automobilių ir autobusų. Iš netoliese esančios autobusų stoties autobusas kursuoja kas valandą į ir iš stoties patekimas į oro uostą. Ši kelionė trunka maždaug 30 minučių, kai eismas yra gera. Taksi taip pat galima rasti daug įvairių vietų per salą. Jų mokesčiai yra prieinamos nors svyruoja kartais bet yra reguliavimo institucija, prižiūrėti, kad keleivių rajonai naudojami netausiai. Automobilių nuoma taip pat yra ir kai kurių paslaugų teikėjų apima, bet neapsiribojant: Oakville Memphis autonuoma, Kanados Australija automobilių nuoma ir nuomos automobiliai Richmond Jungtinė Karalystė. Šių automobilių galima užsisakyti internetu arba išsinuomoti registratūroje įvairių paslaugų teikėjų atvykus.

Tačiau keliautojams, pats svarbiausias dalykas po kelionės atsitinka būti vieta gali pailsėti ir bent jau galėsite atsigaivinti. Žinoma jūsų spėjimas yra taip gerai, kaip mano, viešbutį. Oro uosto supa kai kurie iš gražiausių viešbučių tautos Galatis, Afroditės ir Parosland duoti kam nors geriausia kelionės patirtimi.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Paros Paroikia (6,6 km)
Paroikia, Paros, 84400
» Paros (8,9 km)
Parikia Main Port, Paros, 84400
» Paros Port (8,9 km)
Parikia Main Port, Paros, 84400
» Paros Naousa (16,2 km)
Naoussa Main Square, Paros
Main Road,few Meters From The Beach, Naxos, 84300
» Naxos Oro Uostas (22,9 km)
Naxos National Airport, Kotis Area / Michelis Cars, Naxos, 84300
» Naxos (26,0 km)
Platia Protodikiou, Naxos, 84300
» Syros Oro Uostas (48,8 km)
Syros National Airport, Meet And Greet, Syros, 84100
» Syros Talanta (50,1 km)
Syros, 84100, Ermoupoli