Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Platanias Main Rd, Chania, 73014 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Crete Chania Platanias

Graikijoje esančioms Kreta Chania Platanias. Tai pakrantės kaimelyje, Kretos saloje. Tai turistų, nes ji turi kurorto zonoje, kuri yra gerai išvystyta palei jūros pakrantėje, šalia istorinio kalvos susitarimu, kuris yra istorinis ir tyliau. Daug pramogų ir veikla yra prieinama lankytojams, visą dieną ir naktį. Zonos pagrindinių pramogų ir lankytinų vietų yra pasiekiamas.

Kad galėtumėte prie pasižymi nuostabiais vaizdais ir išskirtinė patirtis, jums reikia išsinuomoti automobilį. Automobilių nuoma yra brangesnis nei naudojant taksi arba autobusu, bet savo patogumui yra neįvykdyti. Lygiai taip pat su kitomis vietomis, jums reikia suprasti nuoma ne Kreta Chania Platanias, siekiant išvengti kokių nors komplikacijų. Tai reiškia, kad prieš jums padaryti rezervacijas, jūs turite suprasti terminus ir sąlygas. Kai užsakymo naudojantis telefonu, paklausti apie apribojimus, kad jie agento. Svarbu suprasti su išlygos sąlygas.

Kaip jūs darote tyrimus prieš palikdami automobilį, jūs turite būti informuotas į išlaipinimo mokesčiai. Tai yra todėl, kad jie gali būti milžiniškos. Atlikę užsakymą, užtikrinti, kad jums siunčiamas patvirtinimo numerį. Suteikiant klientui priežiūros atstovas tvarkaraštyje numatytą atvykimo laiką ir reiso numeris yra patartina. Tikslas yra apsaugoti užsakymo, kai jūsų skrydis atidedamas. Automobilių nuomos Kreta Chania Platanias, jums reikia išsiaiškinti apie minimalaus vairuotojų amžiaus, nes tai priklauso nuo tarp šalių.

Kaip jūs planuojate išsinuomoti automobilį, reikia žinoti automobilių nuoma 's true išlaidų. Taip yra todėl, kursus, kurie rodomi skelbimai gali būti gerai pripūstos su vietinių ir valstybinių mokesčių. Kiti apima benzino sąskaitas, grąžinimo mokesčiai ir draudimo, ir papildomų vairuotojo mokestis. Tai reiškia, kad ilgalaikėje perspektyvoje, ką jūs mokėsite gali viršyti dvigubai planavote mokėti. Todėl Skirkite laiko sužinoti kas yra papildomų mokesčių, taip, kad jums nereikia nutraukti savo laiką, esančių ne Kreta Chania Platanias, dėl finansinių suvaržymų.

Rasti jei šioje vietoje, reklamuojamas normos skiriasi kai jis yra ne sezono metu. Kai daugelis transporto priemonių nėra naudojami, normos gali būti palankesnės. Yra laikas, kada reklamuojamas normos yra automobilių dydžių, kurie yra nepopuliari.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Athens Kifisia (6,1 km)
33 Viltanioti Street, Kato Kifissia, Athens, 14563
286 Kifissias Avenue, Athens/ Kifssia, 14561
414 Mesogion Avenue, Agia Paraskevi, Athens, 15343
71 Vas.sofías Avenue, Opposite Hilton Hotel, Athens, 11521
» Athens Peania (18,6 km)
7 Km Peania markopoulo, Athens, 19400
» Marathon (20,7 km)
Paralia Marathonos, Marathon, 190 07
» Athens Oro Uostas (24,9 km)
Hall To Europcar Office, Meet & Greet At Arrivals Hall, Athens, 19019
2nd Km Vari koropi Ave., Koropi
» Eretria (32,6 km)
Eretria, 34008