Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Hall To Europcar Office, Meet & Greet At Arrivals Hall, Athens, 19019 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Athens Oro Uostas

Gražus miestas Atėnai yra kapitalo, Graikija ir taip pat žinomas kaip Vakarų civilizacijos švyturys ir kapitalo centro meno, literatūros ir filosofijos. Yra vienas iš turtingiausių pasaulio miestų, jis taip pat yra vertinami kaip alfa pasaulio miestas, nes ji yra centrinis ekonomikos, finansų, pramonės ir kultūros gyvenimą Graikijoje. Pritraukti tūkstančiai turistų kasmet, šio miesto yra kai kurie iš labiausiai egzotinių senovės paminklų ir nuostabus darbas meno, kuris yra perduotas žemyn paveldo iš klasikinės eros.

Populiarus turistų svetainėse

Acropolis Atėnuose- tai yra puikus svetainę, kur dauguma graikų šventyklos ir paminklų buvo pastatyti ir akyse pakilus tiesiai į miesto centrą.

Odeon Atticus, Herodes- Ši marvel struktūra yra akmens teatras įsikūręs pietinėje šlaito į Akropolį. Pastatytas iš Herodes Atticus 161AD atmintyje, jo žmona ir iš pradžių buvo naudojama muzikos koncertams, šioje svetainėje buvo naudojamas kaip priimančiosios daug puikių renginius pavyzdžiui, Maria Callas, George Dalaras, Haris Alexiou ir daug daugiau. Taip pat buvo koncertų salės, muzikos kompozitorius Yanni "Acropolis" koncertų 1993 metais. Kitų didžiųjų dailininkų darbais kaip gaila ir Elton atlikome čia. Tai buvo Atėnų festivalis, kuris tęsiasi nuo gegužės iki spalio vieta ir ji yra viena iš didžiausių turizmo pramogų metų.

Kanellopoulos muziejus- tai yra įsikūręs Šiaurės nuolydis į Akropolį ir namų kanellopoulos šeimos rinkinys, kuris apima papuošalai, akmens Chief, ginklų ir meno kūriniai nuo senovės Graikijos istorija. Tai yra prabangus vieta turistų gauti išsamų supratimą apie lieka miestas s istoriją.

Panathinaiko stadionas- jis buvo pastatytas 4 BC surengti panathaeniac sporto konkursai, bet buvo visiškai atstatyta 1896. Taip pat žinomas kaip Kalimarmaron, kuris reiškia "gražus marmuro" stadionas yra svetainėje, kad turistai nenori praleisti.

Kiti apsvaiginimo lankytinas vietas yra deivės Atėnės ir šventykla, Olimpijos Dzeuso statula. Taip pat paplūdimio Limni Vouliagmenis, kuris yra žinomas dėl savo malonaus visiems metų vandens ir terapinis mineralinių medžiagų, vieta kur žmonės plaukti ir mėgautis ištisus metus.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
2nd Km Vari koropi Ave., Koropi
» Athens Peania (8,3 km)
7 Km Peania markopoulo, Athens, 19400
414 Mesogion Avenue, Agia Paraskevi, Athens, 15343
286 Kifissias Avenue, Athens/ Kifssia, 14561
71, Vas.sofías Avenue, Opposite Hilton Hotel, Athens, 11521
» Athens Argyroupolis (18,3 km)
Vouliagmenis & Meg.alexandrou (argyroupolis), Athens, 16452
71 Vas.sofías Avenue, Opposite Hilton Hotel, Athens, 11521
» Athens Kifisia (18,9 km)
33 Viltanioti Street, Kato Kifissia, Athens, 14563
Aprx 2km From Athens Constitut.sqr, Aprx 1km From Athens Constitution Sqr, Athens, 11742