Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Flight Number Mandatory, Kefalonia, 28100 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Kefalonia Oro Uostas

Kefalonia, taip pat žinomas kaip Cephalonia, yra vienas iš daugelio salų Graikijoje. Apie 45.000 žmonių gyventojų, Kefalonia yra labai užimtas uostamiestyje, bet taip pat garsėja yra turistų traukos. Tai didžiausias Lonian salos ir turizmas yra Didžioji dalis savo pramonės. Kodėl eiti į Kefalonia?

Didelė dalis Kefalonia's BVP ateina iš jos turizmo pramonei, kuri yra vienišų veiksnys, kuris rodo, kaip gerai turizmo vietovės: Kefalonia yra. Yra daug priežasčių, kodėl Kefalonia yra toks pirmenybę Lankymūsi vietoje ir kai kurie iš jų yra šie:

  1. Ramus peizažas: Kefalonia yra puiki vieta jums jei norite pabėgti nuo savo užimto gyvenimo ir mėgautis savo atostogas su taikiai ir proto raminantis dekoracijos. Garsus paplūdimių pvz Myrtos beach suteikti turistams su ramioje aplinkoje jie nori ir gali remtis šie paplūdimiai visą dieną mėgautis raminančią garsų bangos ir saulės šiluma.
  2. Pobūdžio: jei esate gamtos mylėtojas, tada esate gydyti kaip Kefalonia garsėja savo paplūdimiu ir stulbinantis yra ne tik kalnus, bet jis taip pat būna, kad namuose labai retų ir nykstančių rūšių vėžliai žinomas kaip kvaiša vėžlius. Gamtos mylėtojas, tiesiog galimybę pamatyti ir žaisti aplink su viena iš tų retų gyvūnų rūšių būtų verta kelionės.
  3. Istorija: yra istorija, kuri gali būti tiriamas ir laikytis žmonių aplankė daug. Tarp šių vietų yra senovės griuvėsiai žemės drebėjimas, kad nukentėjo Kefalonia 1900 metais. Šie senovės griuvėsiai yra tūkstančius metų ir patrauklių reiškinys turi būti laikomasi. Taip pat yra daug giliai kultūrą, kuri viena gali studijuoti ir karo istorijos taip pat kad bus intriga žmonėms, mėgstantiems istoriją.
  4. Apgyvendinimas: dėl turizmas yra svarbi pramonė, Kefalonia turi daug penkių žvaigždučių viešbučių ir kurortų vienam pasilikti, kad pasiūlymas viršuje linijos paslaugos turistams.

Taigi Kefalonia yra neabejotinas galimybė apsvarstyti kai galvoju apie ilgą ir poilsį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Kefalonia Lassi (4,9 km)
Kefalonia, Kefalonia, 28100
Kefalonia, Lassi, Kefalonia
» Kefalonia Xi (8,9 km)
Agios Spyridonas, Kefalonia, 282 00
» Kefalonia Sami (19,9 km)
1 Konstantatou Sq., Kefalonia, 28080
» Ithaki (33,5 km)
Vathi Port 28 300, Ithaki
» Zakynthos Port (51,6 km)
Meet & Greet At The Port, Zakynthos
» Zakynthos Lomvardou (51,7 km)
38 Lomvardou Street, Zakynthos, 29100
Meet & Greet Station, Meet & Greet Flight Number Mandatory, Zakinthos, 29100
Odos Aerodromiou, Zakynthos, 291 00