Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Mykonos Airport, Mykonos Island, 84600 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Mykonos Oro Uostas

Mykonos yra labai žinomas tarp Graikijos salų ir labai populiarios visame pasaulyje. Sala gali pasigirti gražiausių peizažų, nuostabiu vistas, puikiais restoranais ir neįtikėtinai naktinio gyvenimo, kad yra mėgstamiausia visų turistų. Jei keliaujate su draugais, vaikai ar savo medaus mėnesį, tada jums bus rasti vietos lygiai taip pat nuostabi.

Laukinių nightlife ir stebina šalims apie Mykonos uolų salą per vasaros sezoną. Yra tam tikrų kitų poilsio vietose už malonumą aplink miestą per jei nerandate naktinį gyvenimą, kad žavi. Taip pat rasite nuostabų restoranų kartu su nuostabų vietos parduotuvėse, kurios leis jums įsigyti viską, ko jums reikia daug pigiau. Taigi Mykonos siūlo platų veiklos šeimoms ir vaikams.

Apylinkes apžiūrėti Mykonos rasite keletą transportavimo galimybės kaip viešojo transporto sistema, įskaitant autobusų ar taksi. Yra tam tikrų kitų variantų, pavyzdžiui, ATV, motor scooter ar išsinuomoti automobilį pasižvalgyti po salą. Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto kad kokios rūšies transportu galite sau leisti nes Mykonos yra įrengtas su visa įranga, padėti jums gauti aplink vietovę, lengvai. Nes Mykonos yra ne labai didelė sala vadinasi jums bus rasti automobilių nuoma labai patogu čia.

Automobilių nuoma gali būti surengtas kaip tik jūs atvykstate į Mykonos Island National airport, Graikija. Tačiau jis gali būti varginantis laukti nuomos skaitiklis gauti jūsų norimą transporto priemonę. Štai kodėl tai yra geriau planuoti savo kelionę iš anksto ir susitarti visos jūsų kelionės iš anksto įskaitant automobilių nuoma. Tai leis jums skristi ir vėliau automobiliu toli be jokių problemų. Šiandien, patogumo interneto tapo dar lengviau palyginti skirtingų automobilių nuomos įkainiai pasirinkti tinkamiausią jums.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Mykonos, Next To The Airport, Omvrodektis, 84600
Old Port, Mykonos, 84600
» Tinos (22,6 km)
Mitropolitou Chalkidos Nikolaou, Tinos, 84200
» Syros Oro Uostas (35,2 km)
Syros National Airport, Meet And Greet, Syros, 84100
» Syros Port (35,8 km)
Akti Papagou 50, Syros Port, Syros, 84100
» Naxos (36,0 km)
Platia Protodikiou, Naxos, 84300
» Naxos Port (36,5 km)
Chora Naxou Main Port, Naxos, 84300
» Syros Talanta (37,1 km)
Syros, 84100, Ermoupoli
» Naxos Oro Uostas (39,4 km)
Naxos National Airport, Kotis Area / Michelis Cars, Naxos, 84300
» Naxos Ag Prokopios (40,2 km)