Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
At The Airport/arrivals Hall, Flight Number Mandatory, Skiathos, 37002 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Skiathos Oro Uostas

Graikija yra viena iš populiariausių šalių tarp turistų kaip graikų dievų ir deivių, graikų mitologija ir pilių, istorijos yra žinoma, kad visiems, kurie domisi istorija. Graikija yra vienas iš labiausiai stabilus ir išsivysčiusiose Europos šalyse. Vyriausybė Graikijos yra gerai išsaugotas menas ir architektūra, istorija, karo ginklų ir kultūros paveldo pilys, Muziejai ir katedros turtus ir turizmo, šalies duoda didelių pajamų, kad yra praleistas vystymosi projektus šalies viduje.

Skiathos oro uostas yra nedidelis, jungiantis mažas saloje Skiathos visame pasaulyje. Dėl labai ilga kilimo ir tūpimo tako, dauguma pilotų reikia papildomų mokymo čia leistis. Oro uostą jungia Graikija su Vidurio, Rytų ir Vakarų Europos šalių Oro uosto nors mažas, yra vis dar įrengta visi reikalingi patogumai. Dėl ribotos autobusų maršrutų skaičius, keliautojams regione daugiausia samdyti savo automobilius per automobilių nuomos kompanijų. Garsaus automobilių nuomos kompanijų biurai yra ne oro uosto patalpose ir turizmo dauguma srityse. Tai ekonomiškas samdyti savo automobilį vietoj taksi paslauga, kuri yra gana brangus ir sunku gauti taip pat.

Skiathos yra įsikūręs šiaurės vakarinėje dalyje, Egėjo jūros saloje. Salos susideda iš daugiau nei 65 paplūdimiai ir garsaus filmo Mamma Mia buvo nušautas iš dalies čia. Kai kurie iš žinomiausių pramogų turistams yra delfinų nardymo centrą, kuris iki šiol yra labiausiai turistai nori mėgautis jų buvimo saloje, labiausiai labai vertinta veikla. Apmokyti vadovus ir plaukikų padėti turistų per šią ekspediciją. Kita veikla apima Skiathos nardymo centras, Nostos Beach ir Diamandi Beach. Įvairiausių veiklų yra deginimosi, snorkeling, pusiau sklandymo ir para trooping paplūdimyje.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Skiathos (1,7 km)
Skiathos, 37002
» Skiathos Paralia (2,0 km)
Paralia Skiathou, Skiathos
» Skiathos Uostas (2,2 km)
Ethnarchou Makariou Parali, Skiathos, 37002
» Skopelos (19,7 km)
Skopelos Beach Area, Skopelos
» Skopelos Paralia (20,3 km)
Skopelos, 37003
Paralia Alonissou, Alonissos, 37033
Port Patitiri, Alonissos
» Alonnisos (33,9 km)
Alonissos Main Str., Alonissos Beach Area
» Volos Port (52,0 km)
Port Of Volos, Customs Square "building K27", Volos, 38334
Antonopoulou 5, Volos, 38221