Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Portugalija

Portugalija yra viena iš labiausiai tikrai nuostabi ir tokiu būdu populiarių lankytinų vietų. Ji yra Vakarų iki Europos šalia Ispanija. Portugalija turi savo unikalią kultūrą, stilių ir paveldo. Jis turi vieną iš labiausiai palaimintas šalies įžymybes su unikalus ir tikrai dech grožio ir nuostabios paplūdimiai. Ji taip pat suteikia žmonėms galimybę patirti jo individualistai naktinis gyvenimas ir miesto gyvenimo.

Lankytinas vietas

Po sustojimo Portugalijoje pirmą vietą, kad turi būti apsilankiusių yra Lisabona, Portugalija sostinė. Tai tikrai žavus visais aspektais. Tai regionas, ir kurie turi savo ritmą. Ji kviečia jaunų porų ir naujai TR ir daro viską į minkšta romantiškas šviesa. Lisabonoje, yra tobula Harmonija tarp senų paminklų ir nauja paminklai, ir kelionė aplink miestą leis jaustis visiškai ir vienareikšmiškai exhilarated organams. Jame yra daug kultūros ir istorijos ir daug surinko po miesto gyvenimo. Castelo São Jorge; St George pilies taip pat yra didžiulis turistų traukos. Jis įsikūręs Alfama jaunieji centre. Yra įrodymų, kad egzistuoja maurų taisyklę Portugalijoje.

Prekybos vietų

Vos už kelių minučių automobiliu nuo Alfama nustato Rossio. Tai prekybos centras, kuris pritraukia visų tų žmonių, kurie mėgsta vėlai naktį, nagrinėti ir spręsti, kas naktinis gyvenimas turi pasiūlyti. Tai nėra tradicinis komercinėje zonoje; tai portugalų asmeninį su akmenimis gatvelės ir plotas padalintas į atskirti kvadratų.

Tikrai mėgautis Portugalijos pakrantės, vienas turi vairuoti visą kelią į Cabo da Roca. Tai extreme į vakarus nuo Europos žemyninės dalies. Ji suteikia žmonėms tikrai kvapą gniaužiantys vaizdai į pakrantę.

Paplūdimiai

Kaip tai įmanoma negali aplankyti paplūdimio kai vienas eina į kelionę į Portugaliją? Norėdami gauti geriausius dozė paplūdimys, Portugalija, vienas turi aplankyti į Cascais. Išskyrus nuostabios gamtos gydo, kad jame, jis taip pat suteikia žmonėms galimybę patirti tikrai nuostabus ir jaudinantis naktinis gyvenimas. Jis turi didžiulį asortimentą tokia veikla, kuri svyruoja nuo naktiniai klubai, barai ir labai egzotiškų atramos.