Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Aeroporto Lajes - Praia Da Vitória, Terceira, 9760-251 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Ilha Terceira Oro Uostas Azores

Azorų, devynių ugnikalnių salų žemės galima matyti viduryje Šiaurės Atlante sudaro iš Giedras grožio, yra kai kurie iš nepaliestų rojus žemėje. Tai Portugalijos klasteris salų, esančių Atlanto vandenyne kuris yra 1500km nuo Lisabonos ir apie 3900km nuo Šiaurės Amerikos rytinės pakrantės atstumą. Azorų salų turi pasididžiavimas, istorinio ir tikra Europos jaustis ne aukoti savo tradicinių amatų, kultūros ir tarmių, po kurio eina beveik du šimtmečius span. Čia lankytojai turi galimybę ištirti nepaliestų gamtos kartu su daug dalykų, džiaugtis ir padaryti savo kelionę įsimintina.

Pasiekti Azorų gali bėgti ir llha Terceira uoste Açores (PT) tais atvejais, kai daugelis žmonių apsilankymas oro uosto savaitę patikrinti. Kai kurie aplankyti įmonės tikslas ir šiek tiek atostogų kelionę. Tačiau vieta yra abu puikiai tinka pareigūnas ir linksmi kelionę. Daugelis populiariausių aviakompanijų tvarkomos čia, nes žmonės iš įvairių vietovių, pavyzdžiui, aplankyti vietos ir aplinkinių šalių taip pat. Labiausiai lankomas iš llha Terceira airport Açores (PT) yra Ponta Delgada yra maždaug 175km atstumu. Be šio kitų žinomų išvykimo iš oro uosto yra Pico Island, Corvo salą, Lisabonos Portela, Sao Jorge sala, Boston, Flores Island ir Graciosa Island.

Populiariausia aviakompanija valdomų llha Terceira oro uoste Açores (PT) yra SATA tarptautinės, BAKSTELĖKITE oro Portugalija ir SATA Air Acores. Tarp daugelio tokių oro linijų SATA Air Acores yra labiausiai populiarus tarp turistų žmonės, kad jums neturėtų tikriausiai praleisti jį. Tačiau ar jūs esate verslo tikslais arba atostogų kelionę reikia pasiekti savo tikslą be didelių Bėda. Be to yra nauja vieta jums negali žinoti apie tai, kaip pasiekti norimą vietą be didelių rūpesčių. Norėdami padėti jums ramiai yra automobilių nuomos įmonės, kurie yra pasiruošę padėti jums lašas vieta jums reikia. Kai paimate iš llha Terceira airport Açores (PT) galite rasti didelį transporto priemonių skaičių pasiūlė samdos geriausiu pasiūlymai.

Net jei nesate naują vietą jums vis dar reikia turėti automobilių nuoma, kad jūsų kelionės patogiau. Automobiliai yra nuo mažų, prabangą vienas pagal savo reikalavimus. Be to jūs galite net turėti su automobilių kaip ten yra daug galimybių pamatyti ir mėgautis vaizdingos grožio nepaliestų paradise Azorų salose.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Praia Da Vitória (1,0 km)
Praia Da Vitória, Aerogare Civil Das Lajes, Lajes, 9760 251
Angra Hotel Garden Praça Velha, Angra Do Heroísmo, 9700 201
Praca Velha, Angra Do Heroismo, 9700 201
Angra Hotel Garden,praça Velha, Angra Do Heroismo, 9700 201