Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lisbon Oro Uostas

Lisabonos yra Portugalijos didžiausias miestas ir sostinė ir vienas didžiausių miestų pasaulyje. Ji turi per 3 gyventojų. 5 milijonai žmonių gyvena miestuose ir administracinės ribos. Jis yra vakarinėje Europoje ir yra palei Atlanto vandenyno pakrantę. Miesto mazgo ir yra žinomas kaip alfa miesto dėl jo svarbą finansų, verslo, žiniasklaidos, pramogų, švietimo ir tarptautinėje prekyboje. Lisabonos yra pasaulio miestas ir yra vienas iš svarbiausių ekonominių centrų Europos žemyno. Statistiniai duomenys rodo, kad Lisabonos yra viena iš labiausiai lankomų šalių, Pietų Europoje ir yra vienas iš 30 labiausiai tinkamas gyventi pasaulio miestų. Be to, Lisabonos yra turtingiausia miesto Portugalijoje. Tai Viduržemio jūros klimatas ir šiltų žiemų Europoje. Turizmas yra vienas iš pagrindinių ekonomikos miesto dalyse ir jame įvairių ekskursijų vietas ir kitų turistų lankomų vietų.

Muziejai ir senovės statinių

Belem bokštas yra miesto labiausiai vertinamas pastato ir yra labai svarbi Lisabonos kaip Eifelio bokštas, Paryžius. Geronimo's vienuolynas yra kitas garsųjį paminklą, kuris atspindi turtas ir galia, kad Portugalija buvo, kai buvo nustatyta. Du senovės simboliai yra būtina pamatyti turistams. Yra keletas muziejų taip pat kurie Rodyti senas šalyje, įskaitant senovės Lalique juvelyrikos paveldą. Senovės bažnyčių ir kitų architektūros paminklų yra kitų vietų aplankyti. Pirkiniai yra taip pat populiarus Lisabonoje ir daug turistų traukia iš tradicinių kolekcionuojamų padorių kainomis.

Miesto gyvenimas

Vienas iš didžiausių atrakcionų yra miesto gyvenime pati ir dauguma turistų net nereikia žinoti garsaus ekskursijų vietas. Gyvenimas yra labai savita iš kitų šalių ir jame išties yra pasaulinė patirtis. Dažnai turistai kaip vykdyti jų kameros su jais naudojantis tarptautiniu tarptinkliniu ryšiu – Lisabonos gatvių. Jums bus niekada nuobodžiauti iš tik tarptinklinio ryšio aplink miestą yra keli rajonai ir vietoves, yra labai įdomi turistai.

Yra keletas restoranų ir kavinių visoje miesto ir Portugalijos virtuvės patiko labiausiai turistų. Vienas iš žinomų patiekalų yra menkės žuvies parengusi daugiau nei 100 įvairių restoranų skirtingai. Be to, Portugalijos desertai yra kitas mėgstamas dauguma turistų, įskaitant įvairių pyragaičių, kurie yra gana prakaitas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Prior Velho (1,6 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
» Lisbon Prior Velho (1,9 km)
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
Lisboa, 1050 016
» Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410