Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Lagos, 8600-334 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lagos

Portugalijoje esantį Lagos, o pajūrio miestelis. Paskirties vieta yra populiarus, nes ji gauna lankytojų dideliais kiekiais, vasaros metu. Atrakcionai būti miesto naktinio gyvenimo ir nuostabių paplūdimių. Yra nedidelis miestas, ten, galite naudoti traukiniu, autobusu, arba net vaikščioti aplink siekiant ištirti šio miesto grožiu. Tačiau režimą, kuris siūlo jums didžiausią lankstumo ir laisvę yra automobilių nuoma.

Automobilių nuomos sąlygos skiriasi skirtingose šalyse. Todėl, jei norite panaudoti pagrindinių įmonės paslaugų, užtikrinti, kad jums nustatyti nuomos sutarčių, kad jums reikia patenkinti kai jūs lankotės užsienio šalyje. Prieš kelionę į Lagos, jums reikia o žinoti nuomos sąlygas, kurios taikomos čia. Todėl, kad jums bus išvengta problema su kompanija.

Kadangi jums bus vairuoti į užsienio šalį, turėsite pateikti savo vairuotojo pažymėjimą ir tarptautinį vairuotojo pažymėjimą prieš jums su automobilio. Jei bus antras vairuotojas, jie taip pat turi turėti galimybę pateikti savo vairuotojo pažymėjimą. Atminkite, kad dauguma nuomos kompanijų, jūs turite sumokėti papildomą mokestį, jei turite papildomų tvarkyklių.

Yra vairavimo ribas, kad jums bus taikomos jums Lagose, kai turite automobilių nuoma. Paklausti apie geografinių apribojimų, jūs turite laikytis, kaip jūs vairuojate. Važiuojant per srityse, kurios yra taikomi apribojimai, jūs turite mokėti didesnius mokesčius, ir draudimo, kad turite gali būti anuliuotas. Nepamirškite atkreipti dėmesį į rida jei riboja. Su kai kurių įmonių, yra didžiausias atstumas, kuriems jūs galite vairuoti automobilių nuoma. Atkreipkite dėmesį, kad su kai kuriais apribojimais, kad rasite su automobilių nuoma Lagos, yra tas, kad būtų galima eiti, kad jums tik reikia mokėti už papildomą mokestį. Yra tie, kurie yra neapyvartiniai ir turite bet siekiant atitikti.

Nuomos įmonės užtikrinti, kad sąlygas, kurias jos turi nustatyti būtų laikomasi įrengiant automobilių su GPS sistema. Paklausti ar yra apribojimų, susijusių su greičio ribą. Jei yra, GPS technologija yra naudojama stebėti greitį. Be vairavimo sąlygomis svyruoja tarp šalių, skirtingos įmonės taip pat turi savo apribojimus. Todėl, kaip jūs darote palyginimas tarp įmonių, taip pat pažvelgti į skirtumas pagal apribojimų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Praia De Luz (7,5 km)
» Alvor (8,2 km)
Rua Marques De Pombal Nº. 54, Alvor, Alvor, Portimao
» Portimao (12,2 km)
Av Tomás Cabreira, Edif Vista Mar, Loja i, Praia, Portimao, 8500
» Praia Da Rocha (12,3 km)
Residencias Portas Da Rocha, Lote 10 Loja H, Praia Da Rocha, 8500 804
» Carvoeiro (18,1 km)
Edificio Leme 40, Praia Do Carvoeiro, 8400 508
» Armacao De Pera (25,8 km)
Alporchinhos, Armacao De Pera, 8400 450
» Albufeira West (33,5 km)
Rua Do Castelo, Torre Velha, Albufeira, 8200 385
» Albufeira (40,2 km)
Marina De Albufeira, Albufeira, 8200 394
» Vilamoura (49,5 km)
Delta Marina,lj.1, Vilamoura, 8125 448
» Quarteira (51,0 km)
Av. Infante Sagres 171, Cv Esq., 8125 157, Quarteira, 8125 157