Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Centro Comercial Cisne,lj.4/5, Cascais, 2750-427 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Cascais

Cascias yra pakrantės miestas Portugalijoje, kurios ėmė garsėti kaip kurortas XX a. pradžioje. Būdamas Estorilio pakrantės šalies jis yra populiarus turizmo vietoje lankytojams iš šalies bei pasaulio. Jis yra prijungtas prie pasaulinės aviacijos žemėlapyje, beje bendrosios aviacijos oro uostas, kuris padeda greitai ir patogiai kelionės į įvairių pasaulio dalių. Cascias yra pakrantės miestas garsėja savo paplūdimiais su ilgas pakrantes ir gražus kurortų, kurią galima pasiekti per trumpą laiką iš bendro oro uosto išsinuomoję automobilį iš vieno iš tiekėjų. Be oro uosto biurų, automobilių nuomos agentūrų, miestas taip pat teikia skirtingi operatoriai, kurie padeda turistams gauti išnuomotu automobiliu lengvai.

A5 Lisabonos - Cascias greitkelis jungia miesto Cascias į sostinę iš kur daug automobilių nuomos agentūrų gali būti susisiekta dėl nuomos privačių automobilį, apžiūrėti ir aplankyti įvairias vietas visoje šioje kelionėje takas į pakrantės miestą. Pakrantės miestas yra greitai tampa populiari vandens sporto, pavyzdžiui, banglenčių, buriavimo burlenčių ir jėgos aitvarų Sportas su nuo golf club, miestas, kuris pritraukti rimtų žaidėjų, kurie nori praleisti laisvalaikį žaisti senas geras žaidimas. Miestą supa pakrantės iš vienos pusės, ir kalnai kita todėl vietos ir estetinio grožio, kad fiksuoja gamtos mylėtojai ir fotografų dėmesį. Automobilių nuomos paslaugų naudojimas užtikrina, kad būtų pranešta apie kiekvieną aspektą Šis populiarus turizmo paskirties.

Cascias gerai įsiminė Hostingas buriavimo 2007 m jo prieplaukų pasaulio čempionate. Tai buvo peilis, ir ten po turistų pradėjo Lankymūsi regione. Tai yra todėl, kad jie traukė peizažai, šioje gražioje vietoje. Automobilių nuoma paslaugos leidžia asmeniui, kad pereiti lengvai iš vienos svetainės į kitą kaip jie naršyti neatrastų teritorijų miesto, matomas dešinėje iš viešbučiai gatvėmis į paplūdimius. Taip pat galite eiti į į vandenis, arba nerti žemyn su vandens ekspertų.

Automobilių nuomos Cascias yra patikima ir veiksminga važiavimo režimu per as miestą, kuris yra skleisti visur palei pakrantę. Šios paslaugos yra labai pigūs per daug, ir padės jums surasti jūsų pageidaujamų vietų greičiau.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Traukiniu Stotis (1,2 km)
Centro Comercial Cisne,lj.4/5, 2750 427
» Estoril (3,5 km)
Estacao Cp Tamariz, Estoril, 2765 247
» Oeiras (11,1 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (12,8 km)
Mem Martins, 2725 410
» Carnaxide (16,9 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (17,4 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
Lisboa, 1050 016
» Lisbon Rua Castilho (23,7 km)
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
» Odivelas (24,8 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
» Lisbon Oro Uostas (27,1 km)
Portela, Lisboa, 1700 008