Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Lisboa, 1050-016 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lisbon Miesto Centras

Lisabonos Portugalijoje esantį, ir taip pat yra didžiausias miestas šalyje, ir kapitalo. Miestas įgijo pripažinimą kaip viena iš pasaulio miestų dėl jo svarba švietimo, turizmo, tarptautinės prekybos, menas, Pramogos, žiniasklaidos ir komercijos. Į turinį, pripažįstama kaip pagrindiniai ekonomikos centras, kurio finansų centras auga. Oro uosto, kuris yra įsikūręs šiame mieste tarnauja daugiau nei 13 milijonų keleivių kasmet. Šalies miestų sieja geležinkelių sistemos ir greitkelių tinklo.

Kai jums reikia judėti po miestą, galite naudoti automobiliai, traukiniai, tramvajai, keltai ar oro transportu. Jei norite patirti puikiu vaizdu į miestą, kaip jums keliauti į jūsų paskirties, jums reikia išsinuomoti automobilį Lisabonoje. Prieš jums nustatyti išsinuomoti automobilį iš bendrovės, reikia paklausti iš įvairių įmonių, dėl, kaip jie tvarko gaila įvykius kaip gedimų ir avarijų. Kai jūs vadovauja į vietą, kad yra maža, atsižvelgdama garantijas, kad pagalba yra pasiekti yra svarbus. Todėl pasirinkti kompanija, kuri yra geros reputacijos, nes tai gali turėti tinklo agentūrų, kurios yra plati.

Kartais ir norma, yra iš automobilių nuoma Lisabonoje skelbimai gali būti be oro uosto rinkliavos, nuomos draudimą, papildomos tvarkyklės mokesčius išlaipinimo, ir daugiau. Taigi, faktinė suma gali būti daugiau nei dvigubai jūsų lūkesčių. Yra laikas, kada kursus, kurie yra reklamuojami galioja tam tikrą vietą, ypač kai ji yra ne sezono metu toje vietoje, ir daug priemonių yra nenaudojami. Ji taip pat gali būti transporto priemonės kurių dydis ne pagal jūsų poreikius.

Kaip jums padaryti jūsų rezervaciją Lisabonoje, jums reikia išsiaiškinti, iš automobilių nuomos bendrovės apie dokumentų, kuriuos reikia pateikti pikapas taške. Jei jums trūksta teisę teisinius dokumentus, jums negalima leisti, kad atimti automobilio. Jei esate Portugalijos pilietis, jums tereikia pateikti savo asmens tapatybės, ir nacionalinių vairuotojo pažymėjimą. Jei esate užsienietis, kaip jums išsinuomoti automobilį iš bet kurios iš automobilių nuoma Lisabonoje, jums reikia savo nacionalines vairuotojo pažymėjimą ir tarptautinį vairuotojo pažymėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad tarptautinis metodas negali būti naudojamas kaip vairuotojo pažymėjimo pati. Dokumentai sako, kad netenka galios, kai juos yra paskelbusi jums pačiai institucijai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
» Miraflores (6,2 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Lisbon Oro Uostas (6,3 km)
Portela, Lisboa, 1700 008
» Carnaxide (6,8 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Prior Velho (7,9 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
» Lisbon Prior Velho (8,1 km)
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (8,6 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
» Oeiras (12,5 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Montijo (16,1 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Mem Martins (19,0 km)
Mem Martins, 2725 410