Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
37, Braga, 4700-371 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Braga

Kaip viena iš seniausių Portugalijos miestų, Braga yra labai nuostabi vieta, pilna jaunų žmonių, kurie gyventi ir studijuoti į miestą. Šis miestas yra vieta su labai turtingu istoriniu paveldu ir išlaikyti tradicijas. Jis turėjo būti centre, Romos imperijos, todėl turtingumą. Portugalija apskritai yra nuostabi architektūra ir nuostabiu katedrų. Pastatų išliko nuo Renesanso metu, ir jie vis dar nepaliestas ir kvapą.

Kiekvieną miestą, valstiją ar miesto pasaulyje turi kažką kita pasiūlyti jums, bet Braga įkvėps jus. Tai vieta, pilna kultūrą, tradicijas ir istoriją. Tai yra puiki vieta atostogoms. Jūs galėsite sužinoti, tiek daug, pasigrožėti, susitikti su naujais žmonėmis ir ištirti. Yra nesuskaičiuojama daugybė nuotykių prieš jus, taigi jums turėtų galvoti apie automobilių nuoma, nes jie žino geriausias vietas. Miestas turi savo specialių simbolių. Šiame mieste yra seniausias katedrą, Portugalija - Sé de Braga. Tai įspūdingas pastatas, pastatytas XII a.. Sé de Braga vėliau buvo pakeistas, ir šiandien atstovauja įvairių stilių mišinys.

Kai jis ateina į gyvenamąsias patalpas, jūs galėsite pasirinkti tarp prabangus ir prieinamą viešbučiai, pagal jūsų biudžetą. Kuo greičiau jūs atvykstate į čia, aplankyti kai automobilių nuomos agentūrų. Siekiant turėti kokybės atostogų laiką, jums reikia padaryti planą kur eiti ir ką daryti. Jūs įvertinsite kiekvieną minutę praleistą Bragoje. Yra daug vietų eiti pvz Praca da Republica, tikrai gražus miesto aikštėje; Museu dos Biscainhos (miesto rūmai); Sodai, Santa Barbara; Elevador do Bom Jλzus ar Monte (liftas daugiau nei šimtą metų amžiaus), ir tt. Kaip matote, yra tiek daug dalykų jūs turėtumėte pamatyti šio nuostabaus miesto.

Jei norite pailsėti, šiek tiek, jūs galite aplankyti kai kurių restoranų ir kavinių. Draugiškas personalas užtikrins, kad suteikti jums geriausią aptarnavimą. Per savo buvimo mieste, automobilių nuoma suteiks nepriklausomybės. Jums bus suteikta galimybė pasirinkti, kur ir kada jums eiti. Prieš išvykdami namo, įsitikinkite, kad apsilankyti Parque Nacional da Peneda - Geres. Pamatysite kai kurie stebuklai, laukiniai arkliai ir puikus pobūdį. Šis parkas taip pat yra dirbtinis ežeras kur galima atsisėsti ir atsipalaiduoti po ilgos dienos. Tai bus puikus jūsų atostogų pabaiga.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Guimaraes (14,6 km)
Rua Capitao Salgueiro Maia 121, Guimaraes, 4835 604
» Guimaraes (16,9 km)
Guimaraes, 4800 073
» V N Famalicao (19,3 km)
Calendario, Vila Nova Famalicao, 4760 104
» Pacos De Ferreira (30,7 km)
Ed.paco Antigo,lj.4, Pacos De Ferreira, 4590 505
» Lixa (34,9 km)
Av. Da Liberdade 522, Lixa, 4615755
» Maia (37,3 km)
Moreira, Maia, 4470 628
» Porto Oro Uostas (40,2 km)
Francisco Sa Carneiro, Maia, 4470 827
» Magikland (40,9 km)
Lugar Do 33 (junto Ao Estadio),lj.f, Penafiel, 4560 501
» Penafiel (43,5 km)
Loja Roadline Rans, Roadline. Lda, Penafiel, 4560 755
Rua Da Estacao, Porto, 4300 173