Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Aeroporto Do Pico, Pico, 9950-011 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Pico Oro Uostas

Azorų salos yra sudarytas iš 9 ugnikalnių salų tik apie 900 mylių nuo pakrantės rajone, Portugalija. Tai nuotolinio atostogas vietoje kur galima rasti mieguistas kaimus, lagūnų, žalia ir mėlyna ir vietovių per pasaulyje. Nors Azorų jau nusodinimo plotas 15 a., dabar paaiškėjo, kad autonominis regionas su Portugalijos Respublika. Terceira yra viena iš labiausiai apgyvendintų salų, Azorų salose ir tai taip pat namo į karinio vadovavimo JAV oro pajėgų iš Azorų salų. Turistai gali ateiti į Azorų per Pico oro uostą su automobilių nuomos paslaugas. Galite rasti kaip fort, bažnyčios, pilys, vyno muziejus ir urvai per. Taip pat yra ten viešbučiai saloje, kuri keliautojai gali rasti jei jie nori likti ten gana ilgą laiką.

Pico oro uostas yra oro uoste yra tik piko salos, Azorų salos, Portugalija ir jūs galite gauti yra iš Madalena per. Yra daug automobilių nuomos paslaugas ten, galite pasikliauti, kai pasieksite oro uostą. Yra ten pasiūlymų, kaip Hotel Beira Mar, kurį galite rasti Bay Angra. Tai – miestas Angra do Heroismo. Ji gali būti nustatyta tik kelių atstumai nuo paplūdimio, kur jūs galite plaukti teisiškai. Angra do Heroismo yra vieta, kuri pažymėta UNESCO pasaulio paveldo. Jūs taip pat galite rasti svetainėje restoranų ten tiekiami įvairių rūšių portugalų patiekalais. Jie bus labai laimingi galėdami suteikti jums puikus skonio maistu su vaizdu į Marina Angra. Visi neabejotinai įvertins dydį, viešbučiai čia todėl, kad jie yra pakankamai mažas, mažas šeimos ir draugais taip pat.

Hotel Praia Marina yra kitoje viešbutis, kuris gali būti pasiektas naudojant automobilių nuomos paslaugas, Azorų salose. Jį galima rasti nuo prieplaukos ir Praia da Vitoria. Savo architektūra yra vienas iš geriausių, nes ji išsiskiria iš tradicijos. Viešbutis taip pat pagrįsta paplūdimio ir kambariai yra supakuota su terasos matyti puikus vaizdas į visą vietą. Šis viešbutis yra nėra restorano bet yra diners ir užeigų netoliese patenkinti savo potraukį. Terceira Mar Hotel yra didelis viešbutis, nors tai tik nedidelis viešbutis saloje. Jis siūlo patogumų, kad jūs tikrai mėgautis, kaip masažas, pirtis ir kt. Keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta be automobilių nuomos paslaugas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Cais Da Madalena S/n, Madalena, Pico, 9950 305
Terminal Maritimo Da Horta, Marine Terminal, Horta, 9900 114
» Horta City (16,3 km)
Rua Angustias Nº 70 R/c, Horta, Faial, 9900 039
» Azores Horta (17,0 km)
Rua Angustias Nº 70 R/c, Horta, 9900 039
Lajes Int Airport, Praia Da Vitoria, 9560 251
» Horta Oro Uostas (24,3 km)
Aeroporto Da Horta Castelo Branco, Faial, 9900 321
» Sao Jorge (24,6 km)
Velas, Sao Jorge, 9800 527
» Vila Das Velas (24,6 km)
Largo Dr. Joao Pereira 21, Velas De São Jorge, 9800 527
Aerporto De São Jorge, Velas De São Jorge, 9800 308
» Sao Jorge Island (28,4 km)
Largo Dr Joao Pereira 21, Velas De Sao Jorge, 9800527