Apie Mus

Pigus Automobilių Nuoma yra viena iš didžiausių automobilių nuomos brokeriai internete. Organizuojame automobilių nuomos paslaugas 30 000 paskirčių 176 šalyse ir dirbti kartu su daugelis žodžiai geriausiai žinomas automobilių nuomos kompanijų, įskaitant Avis, Alamo, biudžeto, Europcar ir Sixt. Teikiame šias paslaugas visus tarptautinio oro uosto ir begalinio, taip pat daugiau įvairių sričių Tailandas, Egiptas, Brazilija, Argentina ir Indonezija, kuris užtikrina, mes gali patenkinti visus jūsų verslo ir poilsio poreikius.

Šiandien, mes dirbame 189 įvairiuose tinklapiuose 14 skirtingomis kalbomis ir mūsų užsakymo variklio atsargų 1 200 pasaulio viršų automobilių nuoma tiekėjų todėl mūsų Klientai gali naudotis pigiausias internete automobilių nuoma visoje oro uostų, keltų uostai ir geležinkelio stočių visame pasaulyje.

Visi mūsų citatos yra visiškai integruotą ne paslėptas extras. Mes nepridėti mokesčiai už paslaugas ar kredito kortelės mokesčiai į mūsų kainas ir skirtingai nuo daugelio kitų dideli kelionių kompanijų, mes ne nustatyti mokesčius už užsakymą ir jūs esate nemokamai atšaukti per 7 dienas be mokesčio.

Visos transporto priemonės, Mes tiekiame gaunami per ETrawler Ltd Jie yra bendrovė, kuri yra įsikūrusi Dubline, Airijoje ir jie turi Multi-lingual klientų palaikymo komanda, kurie veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad padėti, jei jums reikia pagalbos. Galite susisiekti su savo klientų palaikymo komanda 0044 203 582 8218 arba paskambinkite tiesiogiai tiekiamas į jūsų užsakymo kvitą. Jums reikia savo užsakymo numerį ant rankų.

Jei norite susisiekti su mumis tiesiogiai, rasite mūsų pašto adresą žemiau. Mes siekiame būti pripažįstamos kokybės visame pasaulyje automobilių nuoma nors visada siūlo geriausią vertę.

Dėkojame, kad pasirinkote Pigus Automobilių Nuoma. Linkime jums saugia ir malonia automobilių nuoma patirtis.

Komanda Pigus Automobilių Nuoma

Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota