Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Service Provided By Europcar, Please Follow The Signs To The Europcar Shuttle Bus To Collect Your Rental Car, Dublin, Dublin (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Dublin Oro Uostas

Dublinas yra žinomas kaip Airijos kapitalo miestas. Tai kardinolas miesto gyventojų maždaug apie 1. 8 mln. Kaip pastaruoju metu, Dublino centre yra akredituotiems pritraukia daug turistų iš viso pasaulio o taip pat vyksta daugelis tarptautinių renginių nuo vėlai 2000 - ieji. Tradiciškai įkūrė vikingų gyvenvietė, Vilnius išsiplėtė į savo dabartinę įtvirtinimus aplink XVII a., tačiau tai buvo ne iki 1822, kada Airijoje įgytą savo laisvę, kad miestas buvo įtrauktas tapti pirmaujanti vaidmenų regionų Airijoje.

Pirmasis žingsnis

Žinios apie savo kelią į nežinomas miestas yra turizmo sėkmė ir asmuo tikrai turi vietos jei jis ar ji turi buvo aptarnavo lengvai keliauti prieigą. Nors tai gali atrodyti labai nereikšmingas aktualus trūksta tinkamą transporto priemonę verčia auka ir malonus svetainės matyti. Taigi dėl šių ypatingų priežasčių, būtina, kad punkte išsiregistruoju iš oro uosto, turizmo pirmą rankas ant užduočių būtų rasti tinkamas dar pigus taksi, paprastai yra aplink arba ieškoti paslaugų nuoma transporto priemonės. Gana kabina būtų idealus scenarijus, nes automobilių nuoma yra šiek tiek brangesnis, bet vis dėlto tai gali būti kai kurių pradžioje transportavimo sprendimus. Kelių infrastruktūra yra geras ir patikimas nors yra daug turistų gyvenamasis Svečių namai srityje taip pat.

Maistas ir gėrimai yra susijusios su daugiau Airijos panašiu būdu nors yra keletas restoranų, pietinėje miesto, kad būtų efektyviai pademonstruoti virtuvės susijęs su įvairių pasaulio dalis svyruoja nuo Australijos mums lokalizuota patiekalai.

Istorinių vietų

Istoriškai, Dublino yra vertybė tradicinės japonų kultūros ir todėl taip pilies atlieka svarbų vaidmenį išlaikyti turtingas istoriniai įvykiai ir vietų šiame regione. Kitų įdomių lankytinų vietų yra The Spire of Dublin, Molly Malone statula ir prie baseino elgetauti bokštai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Dublin Swords (3,6 km)
North Street Business Park, Dublin, Swords, K67 F624, Dublin, L
Russell Street 10a, Dublin, Dublin1, Dublin, L
» Dublin Drumcondra (6,2 km)
151 Lr. Drumcondra Rd, Dublin, 9, Dublin
» Dublin Ballybough (7,3 km)
Russell Street 10a, Dublin, Dublin1, Dublin, L
» Dublin Docklands (8,7 km)
Off North Quay, Dublin, Dublin 1
38 Old Kilmainham Rd, Dublin, D08 H79e, Dublin
» Dublin Grand Canal (9,7 km)
South Lotts Road, Dublin 4
» Dublin Kilmainham (10,7 km)
39 Old Kilmainham Rd, Dublin, D08 H79e, Dublin
» Dublin South (10,7 km)
151 157 South Circular Rd, Dublin 8, Dublin, 000000000
» Dublin West City (13,4 km)
Kylemore Road, Dublin 12, Dublin, D12 C959, Dublin, L