Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Arrivals Hall, Knock Airport (meet & Greet Service), Knock, Mayo (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Knock Oro Uostas

Jei jūs ieškote atostogų, kuri yra galutinis pabėgti nuo likusios garsiai pasaulio ir pojūtis, kad bus atnaujinti savo jausmus sąmoningas aiškią momentu, Knock, Airija yra tinkama vieta jums. Knock, o airių kalba tai reiškia Marija Hill, yra mažas miestelis grafystė, Airija. Įgyti jo garsenybė dėl jos religinių svarbus, miesto namai "Trankyti šventykla" kuri pritraukia pusę milijono piligrimų kiekvienais metais.

Getting around ir būna

Jūs gausite Mayo grafystės iš pirmojo iškrovimo uoste Knock, kuris yra gana toli nuo pagrindinės miesto. Būdamas mažas ir kaimo dydžio, mieste vis dar yra pora vietų, jums gali likti. Vienas iš daug peržiūrėta viešbučių ten yra Knock House Hotel, kuris sako, kad puikus Nakvynė už labai patrauklią kainą. Viešbutis taip pat garsėja savo puikus maistas ir labai paslaugus personalas ir valdymo. Kitų gerų viešbučių yra būgno Haven pusryčiai ir lova, Belmont Hotel (erdvius kambarius ir gerą aplinką, Carramore namas ir Knock tarptautinių viešbučių.

Ką reikia daryti ten

Būdamas mažas miestelis, Knock neturi labai daug ten. Tačiau, priešingai, miestas yra ypač grynas pagal vaizdingos grožis. Jums privalo gauti žavėjo grynu oru, sodrus žalia ir gyvą aplinką. Labiausiai lankomos svetainės mieste yra trankyti Shire, kur, kaip jie teigia, apsireiškimų Mergelės Marijos ir jos draugės pasirodė 1879. Nuo to laiko tai tapo dažnai svetainė, skirta turizmo ir taip pat gauna pusę a milijonų skirta krikščionių piligrimai kasmet. Popiežius Jonas Paulius pats lankėsi jos amžiaus vėliau.

Be naudojasi išskirtinai šviesūs žvaigždėtas naktis, jūs taip pat galite aplankyti barų netoliese miestuose. Apie už 20mins toli į Galway arba Sligo automobiliu, jums rasti padoraus barai ir geri intarpai praleisti laiką.

Yra gana daug nedidelių restoranų Knock. Hillside Grill (žinoma kepta ir Airijos maisto), Azijos Tandoori (bauda Indijos maisto), Four Seasons trankyti House Hotel ir Fairfield restorane (abu airių pavalgyti) yra gerai žinomas aplankė tie.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Sligo Oro Uostas (43,4 km)
Sligo Airport, Strandhill Sligo
» Sligo (43,9 km)
Clancy Motors, Carraroe, Sligo, F91 Wd91, Sligo, C
» Sligo (46,1 km)
Carraroe, Carraroe, Sligo, F91h9k8