Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Serviced By Europcar, Shannon Airport. Desk In Arrivals Hall, Shannon, Clare (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Shannon Oro Uostas

Shannon yra mažai apgyvendintose regione Airija ir susideda iš kelių miestų. Yra labai mažai žmonių, kurie gyvena čia; Tačiau vieta auga kaip turistinis regionas. Tūkstančių lankytojų ateina į Shannon dėl savo gamtos vertybės ir ekskursijų vietas. Jis yra pats brangiausias turistų mėgstamas miestai ir yra ideali vieta turistai, kurie traukia bruožus regione turi pasiūlyti.

Regione yra ideali vieta žmonėms, kurie mėgsta žaisti golfą ir kuriems reikia pabėgti į vieta, kuri siūlo ramus žaidimas golfo. Yra daugiau kaip 30 žinomų aukso teismai regione, konkrečiai skirtas iš viršaus golfistów.

Gamtos vertybės

Mohero uolos uolos yra fizinis patrauklumas dauguma turistų ir šių gražių ir didžiulis uolos yra šalia Atlanto vandenyno. O'Brien's bokštas buvo pastatytas XIX a. pabaigoje ir yra įsikūręs ant didžiausių kalvos. Keli žmonės eiti į viršų, struktūrą siekiant gauti puikus vaizdas į gamtos grožį, kad Shannon turi pasiūlyti.

Aillwee Cave yra vienas iš pagrindinių lankytinų vietų, visoje šalyje ir tai yra istorinis urvas, kuris turėjo turtingą istoriją. Šiandien, jis aplankė tūkstančiai turistų.

Rock Cashel yra dar vienas istorinis simbolis ir yra žinomas kaip labiausiai įspūdingų architektūros piktogramą Airijoje. Ji buvo pastatyta XII a. pradžioje ir guli ant didelių kalkakmenio. Struktūra yra didžiulė ir sudaro salė, katedra, apvalų bokštą ir koplyčia. v

Hunt muziejaus yra laikoma viena iš geriausių muziejų Airijoje ir yra keletas senovės antikvariniams daiktams ekrane. Elementus čia datuojamas 12 - ojo amžiaus. Dar vienas populiarus muziejus yra Foynes skraidančių valčių muziejus, kuris yra vienas iš labiausiai žinomų muziejų šalyje. Muziejuje yra realaus skrydžio treniruokliams ir terminalo pastato.

Yra keletas restoranų, barų ir lauko kavinių Shannon ir kai kurie iš jų yra žinomi dėl baudos Airiška kava. Labiausiai žinomų restoranų yra Burke's Cottage "ir Eglė žąsis".

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Limerick Ennis Road (17,1 km)
Ennis Road, Limerick
» Limerick City (20,8 km)
Upper William Street 14, Limerick, Limerick, M