Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Killowen, Co. Waterford (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Waterford Oro Uostas

Airija yra kontinentinės Europos ir turi garbę yra 3 didžiausia sala – Europos žemyne. Jis yra atskirtas Airijos jūroje iš Jungtinės Karalystės. Šiaurinę dalį salos, kurios sudaro viena šeštoji, bendras plotas yra viena iš Didžiosios Britanijos. Salą dengia žalia augmenija ir mažai kalnų viršūnių ir yra laikoma viena iš gražiausių ir žalia sala planetoje. Airijos kultūra yra akivaizdi visomis Europos kultūromis ir šalyje buvo dėl muzikos ir menų Europos centras.

Voterfordo oro uostas yra mažiau nei už 10km nuo Vaterfordas miesto ir tarnauja kaip centro skrydžių bendrovės, kuri yra vietos. oro uosto paslaugos teikti kelionės keleiviai kaip belaidis internetas, vaikų tėvų kambarį, pirmosios pagalbos skaitikliai, išjungti ir užkandžių barų ir vietos daugiau nei 200 automobilių stovėjimo aikštelė. Oro uostą jungia Waterford su Bordo, Faro, Londonas Luton, Malaga ir Amsterdamo, Birmingamas, ir Mančesteris. Daug automobilių nuomos paslaugas siūlome automobilius be jo už prieinamą kainą, kuris yra pageidaujamas per nes miesto gausu lankytinų vietų ir turintys savo patogumui bus lengviau keliauti aplink miestą.

Waterfordo miesto yra manoma, kad miesto seniausias ir vienas tankiausiai miestų Airijoje. Gražus miestas yra pasakos pasakos kultūros, civilizacijos ir plėtrai šalyje. Yra šimtai tokių lankytinų vietų, paminklų ir atrakcionai turistams kaip Reginald's bokštas, kuri yra galbūt miesto piliečių pastatas seniausių šalyje. Atvykimą, suteikia jūrų istorija ir taip pat žinomas kaip santakos trejų vandenų. Miestas buvo žinomas stiklo ir kristalai iš 1783 iki 2009 m. gamybos. Kai kurie iš senovės laikų architektūros šedevrų yra Voterfordo lobio muziejus, kuriame elementus iš kaip senas kaip XVI a. ir Viking trikampis, Waterford Municipal Art Gallery, The teatras Royal ir keliaraištis Lane meno centras.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Waterford (7,7 km)
Cork Road, Wd, Waterford, X91 V259, Waterford, M
» Waterford City (8,2 km)
Butlerstown Roundabout, Waterford City, Waterford City, 0000
» Tipperary Clonmel (45,1 km)
Road, Clonmel
» Wexford (46,6 km)
Ferrybank,wexford, Ferrybank, Wexford, 0
» Wexford Knottown (47,7 km)
Doyles Kia, Ardcavn Business, Wexford, Y35 Va0e, Wexford, L