Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
 (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Dublin Miesto Šiaurės

Dubline įsikūręs Airijoje, ir be šio miesto yra gyventojų, tai yra taip pat sostinės. Miestą aptarnauja įvairių transporto priemonių. Pvz., kelių tinklo orientuota į jį. Miestas taip pat aptarnauja dvi geležinkelio stotys. Taip pat yra oro uosto, kuris judriausių šalyje ir jis tiekia beveik 20 milijonų keleivių kasmet. Miestas buvo įrengti su dviračių takai. Dublin North miestas yra miestas su turtinga istorija, kultūra, švietimo centras ir sporto miestas.

Norėdami pasižymi nuostabiais vaizdais į šį miestą su lankstumo ir laisvę, jums reikia išsinuomoti automobilį. Užtikrinti, kad jūs padaryti savo užsakymą pakankamai anksti prieš išvykdami. Tokiu būdu, jums bus išvengta mokėti papildomą mokestį, susijusį su paskutinę minutę užsakymo. Užsakymo pradžioje taip pat padidina galimybes jums su tos rūšies automobilį, kad jūs norite, net jei jis vienas iš tų, kurie yra labai paklausūs.

Daugelyje nuomos kompanijų yra automobiliai su mechanine pavarų dėže. Todėl, paskaitykite tinkamai, jei jums reikia su automatine pavarų dėže. Tačiau automobilį su automatine pavarų dėže yra brangesnis už automobilį su mechanine pavarų dėže. Jei vienas, kad jums nėra naudojami, Susipažinkite su ja prieš išvykdamas pikapas stoties, taip, kad jums yra puikus.

Yra laikas, kada jums bus pasiūlyta galimybė pereiti prie didesnių automobilių stovėjimo Dublin North miesto. Kartais, atnaujinimas atliekamas nemokamai, ir tai daugiausia leidžiama kai padarėte užsakius kategoriją, kurią patiria didelę paklausą. Nors spręsti skamba gera daugiau taip kai tai nemokamai, negalima atnaujinti, nebent jums tikrai reikia didesnio automobilio. Su transporto priemone mažesnių modelio privalumas yra tai, kad jis sunaudoja mažiau degalų. Atminkite, kad kai jūs padaryti oro uoste Dublin North miesto jūsų pikapas tašku. Tai bus brangiau, nes jūs turite mokėti šiek tiek mokesčius ir mokesčius. Kai pasirenkate pikapas stoties, kuri yra downtown, jūs gali sutaupyti daugiau kaip 10 %.

Dėl Rida, galite pasirinkti ta, neribotam laikui, arba galite nustatyti didžiausią ridą, kad jums reikia kiekvieną dieną, jei tai yra viršijamas, jie jums teks sumokėti didelę sumą pinigų. Todėl, neribota rida yra geriausias variantas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Russell Street 10a, Dublin, Dublin1, Dublin, L
» Dublin Drumcondra (3,6 km)
151 Lr. Drumcondra Rd, Dublin, 9, Dublin
» Dublin Ballybough (4,4 km)
Russell Street 10a, Dublin, Dublin1, Dublin, L
38 Old Kilmainham Rd, Dublin, D08 H79e, Dublin
» Dublin Oro Uostas (5,6 km)
Service Provided By Europcar, Please Follow The Signs To The Europcar Shuttle Bus To Collect Your Rental Car, Dublin, Dublin
» Dublin Kilmainham (5,7 km)
39 Old Kilmainham Rd, Dublin, D08 H79e, Dublin
» Dublin South (6,1 km)
151 157 South Circular Rd, Dublin 8, Dublin, 000000000
» Dublin Docklands (6,1 km)
Off North Quay, Dublin, Dublin 1
» Dublin Grand Canal (7,1 km)
South Lotts Road, Dublin 4
» Dublin West City (8,1 km)
Kylemore Road, Dublin 12, Dublin, D12 C959, Dublin, L