Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
12 Eyre Square, Galway, Galway, Galway (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Galway Miestas

Airijos kultūros centre. Viskas vyksta Galway. Yra muzikos festivaliuose dalyvauti paradas žiūrėti, šokių konkursų žavesio, poezijos sesijų pasisakyti ir kino festivalių laikytis. Ir visi turi pačios šaknis. Jie visi yra pagerbti keltų paveldą žmonių. Tai metų švęsti vienos iš seniausių Europos kultūrų.

Ir net jeigu vieną dieną nieko vyksta, pats miestas yra festivalis. Viduramžių architektūros lydi keliautojas ant kiekvieno kampo. Nesvarbu, ar tai bažnyčios, arba mansion arba kapinėse, viduramžių yra kvėpavimo ir gyvenimo klajūnai stebėti ir mėgautis. Ir po ilgos dienos kelionė per senas dalis miesto nieko daugiau pritariama nei šaltas, tamsus, stiprus alaus, bet alaus atidaromi vėlai naktį. Muzika yra visur tiek petnešomis dainuoti - kartu ir linksmai kartu su reguliariai pub - goers arba kai Europos backpackers šventė.

Patekti į Galway, vienas turi platų pasirinkimą – oro, sausumos ir jūros išleidžiamos į tarnybą neramus keliautojas. Yra 3 pagrindiniai oro uostai 100 km spinduliu aptarnavimo vidaus ir tarptautinių ir tarpžemyninių skrydžių. Vieną kartą, bet oro uostų automobilių nuomos kompanijų yra pasirengęs ir nori patenkinti bet kokį poreikį. Reikalingą yra gana pagrindiniai – pasą, arba jokios vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą bei galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Šiaurės Amerikos taip pat Europos keliautojai turėtų žinoti, kad visos Airijos transporto priemonės yra dešinėje disko, todėl įsitikinkite, kad likti ant kairėje kelio pusėje! Tai gerai, taip pat žinoti, kad dauguma automobilių naudoja mechanine pavarų dėže. Neseniai Airija pasikeitė į metrinės sistemos, tai verta žinoti apie greičio apribojimus. Vienas iš svarbiausių detalių yra backseat diržas, niekas reikia nekreipti dėmesio. Kadangi kelių infrastruktūra yra greitkelių ir antraeilės svarbos keliams labirintas, automobilio draudimas yra daugiau nei sveikintina. Be vietinių automobilių nuomos kompanijų taip pat pagrindinių Europos įstaigų atstovaujami Galway. Taigi jei turite jokių nuolaidų talonus ir kuponai įsitikinkite, kad juos kartu, taip pat visos pagrindinės kredito kortelės yra priimamos supaprastinti procesą, nuoma.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
12 Eyre Square, Galway, Galway, Galway
» Galway Ballybrit (3,8 km)
Oldenway Business Park, Ballybrit, Galway, H91 Tn3x, Galway, C