Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Alicante Oro Uostas

Alicante, tradiciškai žinomas kaip Alacant, yra Alicanti provincijos sostinė principas ir antras pagal dydį Valensijos miesto Ispanijoje. Mieste yra apie trys šimtai penkiasdešimt tūkstančių žmonių skaičiaus, o su įvertintomis, visos jos susijusios priemiestis, pastarasis regionas sudaro 8 - ojo didžiausia didmiesčių zonos šalyje gyventojų. Tai vienas iš įdomiausių vietų lankymas nuo vėlai turizmo kol istorinių vietų tikriausiai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šiame konkrečiame sektoriuje veiksmingai klesti. Būtume potencialiai ieško kai kuriuos iš įdomiausių vietų eiti, o jūs lankotės šį palieka miestą ir taip pat kai kurios turizmo veiklos jums gali būti domina.

Istoriniai paminklai

Su viena iš geriausių transporto sistemų Ispanijoje, Alikantės siūlo visus savo turistams prabanga ir mėgautis savo kelionę nesirūpindami nieko būtinos komunikacijos o ryškiausias svetainė iš pradžių apsilankyti yra Santa Barbaros pilies. Siūlo istorinės reikšmės šioje pilyje yra viena iš seniausių originalių pastatų šalyje ir be aukščiausio bokštas pilis yra seniausias pastatas dalis. Barbara pilies įsikūręs ant kalno Benacatill ir todėl siūlo puikus vaizdas iš įsikūręs struktūros. Barrio de la Santa Curzis yra taip pat puikus turizmo svetainė kartu su pilimi kaip šios konkrečios vietos yra pasenusias namų statybos, buvo ypač su pilies netoli.

Garsios vietos

Antra labiausiai pastebimas vieta Alikantėje yra Explanda de savaime supran, plantacija, palmės su brangus plytelėmis skulptūros ant grindų atstovaujančių modelis, kai bangos ateina į miestą. Šioje svetainėje yra naudojama koncertai ir bendrojo dieną gera vieta pasivaikščioti vakarais.

Garsus salos

Tabarca salos taip pat yra vienas iš labiausiai pritraukti pateikti turistiniai o El Palmeral ir L'Eretapark žaisti kaip vienas nuo kito labiausiai aplankė ir patiko vietų mieste. Bendro Katedros Šv Nikolajus Bari, vienuolyno Santa Faz ir gynybos bokštų taip pat yra kai kurių kitų vietų aplankyti į Alikantę.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
» Elche (12,4 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Torrevieja (35,8 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Benidorm La Cala (43,8 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
» Villena (46,2 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu