Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Benidorm Miesto Centras

Poreikio keliauti atėjus, jums nereikia rūpintis sau tiek daug turinčios sau atostogų kurortas; Benidorm, ar yra jums. Tai širdies troškimas visų turistų. Jis įsikūręs Šiaurės Ispanija Costa Blanca. Automobiliai, kurie bus perduoti jums iš dviejų oro uostų, esančių aplink Benidormas ne eikvoti daugiau nei valandą tol, kol nepasieks Benidormo.

Benidormas yra žinomas dėl jo pusėje lankytinų vietų. Playa poniente ir playa levanter, kuris yra du paplūdimiai žinomas dėl savo Auksinės Smiltys yra labai daug turizmo potencialą. Šie paplūdimiai yra įdomus prieglauda. Jūs galite turėti savo laiku restring ir žaidžiant paplūdimių. Jūs esate tikri, kad kai kurios Ispanijos merginos pasiruošę jus.

Jūs galite pamatyti Povas sala tik mažai įlankos. Šioje konkrečioje vietoje yra žinomas dėl savo televizijos ekranuose, populiariai žinomas kaip TV Benidorm. Daug žmonių kaip Povas saloje, tiesiog nes TV serijos, kurie rodomi.

Ir alėjos, jums bus gydomi dosniam prabangus maistas, kad ir toliau bus skanus ant liežuvio net po kelias valandas, atsižvelgiant į miltus. Tik paragauti ispanų savitarnos vadinamas savitarnos Libre ir savo skonio jausmą bus pakeisti geros. Patiekalų kainos yra labai pigūs.

Yra keturi pagrindinis fun parkai Benidorme, kurios yra prieinamos tik pritaikytas neįgaliesiems, jei jūs išsinuomoti automobilį. Jie Mitica Terra ir Natura Terra ir yra įsikūręs Benidormo kalno pusėje. Tai tik apie 12 minutres automobiliu nuo Benidormo įsikūrę. Autobusai taip pat gali perteikti žmonių į svetainę, tačiau jie neturi daryti, dažnai, nes vieta. Jūsų norimą smagiai te vietoje reikės išsinuomoti automobilį, kad jums nebus palikti skubėti. Naudojasi jūsų kelionė aplink Benidormas yra tik galima išsinuomoti automobilį. Taip siekiama išvengti mašiną tam tikroje vietoje. Kartais sunku rasti viešuoju transportu ir važiuojantys iš oro uosto ar geležinkelio stoties iki Benidormo. Jūs galite atotrūkį autobusų trūkumo išsinuomoję automobilį. Tai taip pat garantuos, kad jūsų norimos vietos laiku. Nepaisant stygių, viešojo transporto, automobilių nuoma yra gana pigūs gauti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
» Benidorm La Cala (4,8 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
» Alicante Calpe (18,5 km)
» Moraira (27,5 km)
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
» Alicante Denia (38,7 km)
Centra Las Marinas Km. 01, Denia, 03700, Alicante
» Dénia Puerto (38,8 km)
Estacion Maritima, Moll De La Pansa, Denia, 03700, Alicante
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
» Alicante Oro Uostas (47,9 km)
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071