Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Ibiza, 07817 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Ibiza Oro Uostas

Viena iš Ispanijos 's labiausiai žinomų salų, Ibiza yra vieta, kuri turi aplankyti kai Ispanijoje. Jis kreipiasi į daug jaunų lankytojų dėl savo garsus klubas šalys ir institucijos taip pat dirba apie kai puikus šeimos orientuotos atrakcionų, kad bus pridėti į jau daug sumas salos įžymybių.

Ką daryti jūsų atostogų Ibizoje?

Ibiza yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų vietų apsilankyti kai vienas lankosi Ispanijoje. Yra keletas priežasčių, ir vietų kodėl Ibiza yra taip labai kalbėjo apie renkantis atostogų vietą ir kai kurie iš jų yra šie:

  1. Klubų ir pobūvių: Ibiza yra puiki vieta jaunimo eiti ir praleisti savo atostogas. Iš tiesų laikoma tokia populiarus turizmo vieta yra dėl to priežastis yra vienas iš geriausių naktinių klubų pasaulio DC10, privilegija, amnezija ir daugelis kitų kai pasaulio garsus DJs atėjo laikas nuo laiko Groti savo muziką ir suteikti žiūrovams gerai matyti. Taigi tiems, kurie mėgsta muzikos klubų ir pobūvių, tai puiki vieta poilsiui jiems.
  2. Galite Marca urvas: tiems, kurie domisi ES istorija turi būtinai apsilankyti gali Marca urvas Ibizoje. Tai yra keli šimtai tūkstančių metų amžiaus urvų naudoja plėšikai ir kontrabandininkų paslėpti jų plėšikauti institucijų. Dabar šie urvai tapo dėmės turistams ateiti ir tyrinėti istoriją.
  3. Vandens parkai: vienas turi eiti į savo vandens parką, Aguamar. Tai yra viena iš Ibizos didžiausias šeimos pramogų kur galima eiti su savo šeima ir draugais ir prarasti sekti laiką į visas parkas turi pasiūlyti, plius iškylų zona, todėl vienas tiesiog nori praleisti visą dieną ten.
  4. Hipių turgaus: viena tikrai turi aplankyti Hipių turgaus, kuris siūlo daug dalykų parduoti vaizduoja Ibiza kultūrą. Šių dalykų pasirodyti esąs labai suvenyrai priimti atgal namo.

Taigi nors garsėja savo naktinių pramogų, yra visiškai naują pusėje Ibiza, kad tai puiki poilsio vieta šeima bei draugais ir jauni žmonės keliauja lankytinas vietas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Ibiza Figueretas (4,8 km)
Avenida Pedro Matutes Noguera, 22, Ibiza, 7800
Algarb Building, Ibiza, 07800
» Ibiza (6,6 km)
Ibiza Ciudad (puerto Ibiza), Avd Santa Eulalia Del Rio 17, Ibiza, 07800
» Ibiza Uostas (7,1 km)
Av Santa Eulalia 25, Avda. Santa Eulalia Del Rio 17, Ibiza, 07800
Sin Numero, Ibiza, 07800, Ibiza
» Ibiza Cala Vadella (13,1 km)
» Ibiza Cala Tarida (13,4 km)
Urbanizacion Coral Mar, San Jose, Ibiza, 07829
» Ibiza Cala Bassa (15,0 km)