Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Reus Airport Arrivals Terminal Office, Reus, 43204 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Reus Oro Uostas

Reus įsikūręs į šiaurės vakarus nuo Taragonos miesto, vieną autonominę in Katalonija, Ispanija. Tai gražus miestas, kuris yra populiarus dėl degtinės gamybai. Miesto tikrai yra vieta, kur norite keliauti ir praleisti savo atostogas. Tarptautinis Reuso oro uostas yra žinomas dėl savo pigių skrydžių oro linijų kaip RyanAir kurios skraidina keleivius iš kitų vietų Europoje. Skrendančios iš Barselonos bus tik imtis valandą ir dvidešimt minučių jei norite praleisti ant pigaus bilieto kainą tiesiogiai į oro uostą.

Oro sąlygos

Miesto patirtimi saulėtu oru vasarą liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Per šiuos mėnesius, temperatūra pasiekia maždaug 30 - 40 laipsnių Celsijaus. Krituliai paprastai vyksta spalio. Žiemos mėnesiais yra šaldytuvas, bet temperatūra paprastai sieks užšalimo.

Ką jūs matote Reus

Garsiojo Katalonų architekto Antoni Gaudi kilęs iš šio miesto. Ironiška, rasite savo darbą, pavyzdžių šioje gražioje vietoje. Ką rasite čia yra Lluis Domenech i Montaner veikia, kur jis pastatytas kelių pastatų per miestą. Galite pasivaikščioti po modernizmo maršrutas, kurį demonstruoja geriausią pastatų mieste.

Miestas švenčia didžiausių fiestas iš birželio kur galima pamatyti gyva muzika grojo miesto aikščių naktį. Jie taip pat atėjo su įvairių gatvės pramogų. Jūs taip pat pastebėsite populiarus bokštai iš vyrų kol jie būgniniai. Jūs taip pat norite pabandyti restoranų ir barų miestas ir skonio restorano meniu ir užkandžiai (tapas). Jūs galite pamatyti patrauklių vietų, kaip Salou paplūdimių.

Viešbučiai ir apgyvendinimo

Jūs norite praleisti puikus kelionę į Reus ir likti pirmos klasės viešbutis. Viešbučiai – šis miestas labai rinktis laisvalaikiui. Jei keliaujate verslo reikalais, miesto centras yra tik netoliese. Daug parduotuvių yra tiesiog į artumo aistringas pirkėjai, kurie nori pirkti vietinės virtuvės valgiai. Taip pat gali Priorat vyno degustacija. Jūs tikrai norite pamatyti šį gražų miestą ir vaikščioti į jo draugiškas gatvėse.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Estacion De Tren Reus, Plaza De La Estaci n 2, Reus, 43202
» Reus Train Station (5,7 km)
Estacion De Tren Reus, Plaza De La Estaci n 2, Reus, 43202
Hotel Sb Express Europcar, Tarragona, 43005
» Salou (8,2 km)
Calle Terrer Nº7, Calle Terrer N.07, Salou, 43840
» Salou La Pineda (8,6 km)
Hotel Estival Park Salou, Camí Del Recó 15, La Pineda, E 43481
» Tarragona Cambrils (9,2 km)
Cambrils Park Resort Campsite, Cambrils, 43850
Mas De L Hereuet N.9 La Secuita, La Secuita, Tarragona, 43765
Miami Playa, 43892
Camping Cala D'oques, L'hospitalet De L'infant, Tarragona, 43890