Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Poligono Ind Las Andoriñas, Calle 7, San Miguel De Abona,, Tenerife, 38639 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Tenerife Sur Reina Sofia Oro Uostas South

Tenerifė yra vienas iš labiausiai lankomų salų pasaulyje ir yra didžiausia sala Ispanijoje. Ji pritraukia daugiau nei 5 milijonai turistų kasmet. Ji yra labiausiai lankoma sala iš septynių Kanarų salų ir yra populiarus turizmo paskirties. v

Parkai ir zoologijos sodai

Siam Park yra naujas turistų atrakcija ir yra naujai pastatytas atrakcionų parkas. Ji yra viena iš didžiausių pramogų parkų saloje ir remiasi į Tailandas pramogų parko. Ji pastatyta ant kalvos ir funkcijų keletą populiarių važiuoja įskaitant vulkanas ir drakonas.

Loro parkas yra populiarūs zoologijos sode salų, kurios iš pradžių buvo nustatyta papūga parodyti XIX a.. Tačiau šiandien ji yra laikoma viena iš labiausiai lankomų zoologijos sodai visame pasaulyje ir yra didžiausias delfinų akvariumas Europoje ir didžiausia pingvinas Rodyti žemyno. Papūgos, tačiau dar yra šią zoologijos sode kartu su kitų gyvūnų liūtų ir zebrai specialybė.

Botanikos sodai yra dar vienas garsus vietą Tenerifė ir apsilankytų tūkstančius turistų. Jie turi keletą skirtingų ir neįprastas įvairių augalų rūšių. Kai kurie iš jų yra spalvingas ir gražus kuris yra, kodėl jie yra viena iš labiausiai lankomų vietų saloje.

Kitos Lankytinos vietos

Guimar piramidės apsilankytų dauguma turistų, kurie lankosi Tenerifė. Tai yra ne toks populiarus, kaip Egipto piramidės, bet jie vis dar yra senovės ir paslaptingas. Tai visada smagu aplankyti šios piramidės kaip jie yra suprojektuoti profesionalių architektų. Motociklais su gidu yra vienas iš garsaus veikla salos ir tūkstančius turistų dalyvauti, jei per metus. Yra keletas padoraus maršrutai salų, kurios daro jį idealiu su motociklais su gidu.

Barų ir restoranų visame Tenerife ir labiausiai paplitusių virtuvė yra jūros gėrybių. Kai kurie iš geriausių restoranų yra La nautica, pinocho ir La Martina. Naktinis gyvenimas yra gana įdomi su keletą rodo vyksta skirtingose vietose saloje ir barai yra išsisklaidę visoje Tenerifė.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Avd Rafael Puig Lluvina S/n, Las Americas, Arona, 38660
Urbanización Paraíso Del Sol, S/n, Playa De Las Américas, Adeje, 38660
Avda. Antonio Dominguez, S/n Hotel Udalla Park, C.c.los Cardones, Playa De Las Americas, 38660
Avda. Antonio Dominguez, S/n Hotel Udalla Park, C.c.los Cardones, Playa De Las Americas, 38660
Avenida De Adeje 300, S/n Playa Paraiso, Adeje, 38678
Avda Los Oceanos Sn Alcala, Tenerife Sur
Calle Honduras 11, Local 105, Centro Comercial Santiago, Los Gigantes, Tenerife, 38683
Robles, 4 urbanizacion La Paz, Puerto De Cruz, Puerto De La Cruz, 38400
C/ruiz De Padrón, 83, San Sebastián De La Gomera, 38800